Корисний і надійний кисневий концентратор

Корисний і надійний кисневий концентратор

Корисний і надійний кисневий концентратор

Під кисневим апаратом розуміємо пристрій, що виділяє кисень для дихання в обсязі від 1 до 10 літрів, витягнутий з атмосфери. Застосовуються спеціалізовані фільтри, що відсівають азот. Кисень концентратор направляє до ресивера. Там здійснюється його накопичення і подача до дихального апарату, попередньо зволожуючи дистильованою водою. 


Завдяки даному механізму забезпечуються життєво важливі функції тіла людини. Принцип його дії не складний для розуміння: два циліндра однакового розміру є головними частинами будови апарату. Вони виконані у формі кульок. Матеріал виготовлення - цеоліт. За ним пропускається сжате повітря. Це своєрідне молекулярне сито, здатне затримати азот і дати прохід кисню.

Чому ж настільки величезна кількість людей прагне купити портативний кисневий концентратор? Справа в тому, що вироблений ним продукт має високу ефективність при терапії киснем. Це медичне обладнання для домашнього використання дозволяє пацієнтам позбутися багатьох недуг. Апарат абсолютно безпечний у використанні і в широкому асортименті пропонується за доступними цінами. Замовити кисневий концентратор можливо у Онлайн-магазині Heaco для цього потрібно перейти сюди www.heaco.ua/catalog/oxygen_concentrators/.

Купити кисневий концентратор в Україні прагнуть як приватні особи, так і адміністратори клінік для своїх операційних палат;

Вони приносять величезну користь у відділах хірургії та реанімації, фізіотерапії;

Також такі пристрої є в машинах «Швидкої допомоги»;

Багато медики приймають рішення купити апарат для приготування кисневого коктейлю в пологовий будинок. Він має величезну допомогу при виникненні патологій під час пологів;

Лікарі рекомендують купити кисневий концентратор для домашнього користування майбутнім матерям. Цей захід дозволяє уникнути такого явища як гіпоксія плода.

Кисневий коктейль не тільки неймовірно корисний, але і має приємний смак. Його можна примати в профілактичних цілях, щоб прискорити обмін речовин і наситити своє тіло енергією.

Утвердившись в намірі придбати подібний пристрій, можете звернутися до Онлайн-магазину Heaco. Діє доставка в усі куточки України. Нами перевірені якісні характеристики продукції, що поставляяються. Протягом довгих років ми ведемо співпрацю з кращими компаніями-виробниками. Також ми допоможемо вам вибрати інгалятор, апарат для виготовлення кисневого коктейлю та іншу медтехніку.

Якщо у вас виникли сумніви щодо того, якій моделі віддати перевагу, не залишайтеся з ними наодинці. Поділіться з нашим консультантом, і він із задоволенням надасть вам допомогу. Можете заповнити форму на сайті, і вам зателефонують в робочий час. Ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов
Повернутись до початку