У Київській міськдержадміністрації розповіли, як виросла зарплата столичних медиків

У Київській міськдержадміністрації розповіли, як виросла зарплата столичних медиків

У Київській міськдержадміністрації розповіли, як виросла зарплата столичних медиків

У Київській міськдержадміністрації (КМДА) відрапортували про зростання зарплат столичних медиків. Мовляв, за рік середня зарплата лікарів зросла майже в 1,5 рази завдяки раціональному використанню міського бюджету.


Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

"Якщо порівнювати заробітну плату лікарів муніципальних лікарень за березень 2017 року, то вона майже на 40% більше, ніж було в березні 2016 року. Якщо, наприклад, в Олександрівській клінічній лікарні в минулому році лікар отримував в середньому близько 5 тис. Гривень, то зараз ця сума становить близько 9 тис. ", - розповів заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, рівень заробітної плати безпосередньо залежить від стажу, кваліфікації, місця роботи і деяких складових.

"Наприклад, фахівці, що працюють в туберкульозних лікарнях, в середньому отримують 15 тис. Гривень. Також збільшені оклади у працівників хоспісів, психоневрологічних установ", - зазначив Микола Поворозник.

Нагадаємо, раніше в інтерв'ю KV Микола Поворозник розповів, що зарплата медпрацівників була підвищена ще в минулому році. У 2016 році середня заробітна плата лікаря становила 5855 гривень, медсестри, фельдшери та фармацевта - 4151 гривню, молодшого медичного персоналу - 2758 гривень.

У 2017 році, за його словами, у зв'язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати було збільшено видатки на оплату праці медпрацівників майже на 40%.

"За попередніми розрахунками, в 2017 році середня заробітна плата лікаря становитиме 8003 гривні, медсестри, фельдшери та фармацевта - 5649 гривень, молодшого медичного персоналу - 3798 гривень", - сказав Поворозник.

Також він зазначив, що з 1 січня 2017 посадові оклади (тарифні ставки) розраховуються виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки. З 1 січня 2017 - це: 1 600 гривень. Досягнення рівня 3 200 гривень буде забезпечено в межах фонду оплати праці шляхом встановлення доплат, надбавок та премій для працівників.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку