У Київський госпіталь доставили важко поранених бійців із зони АТО

У Київський госпіталь доставили важко поранених бійців із зони АТО

У Київський госпіталь доставили важко поранених бійців із зони АТО

Волонтери звертаються до небайдужих киян з проханням про допомогу. Повідомляють, що необхідні знеболюючі препарати, одяг, продукти харчування. Про це стало відомо з повідомлення волонтера Наталі Юсупової в Facebook.


"Сьогодні знову борт і знову важкі поранені ... І що найогидніше, ТВ і більшість ЗМІ ніде не згадують про те, що відбувається в госпіталях. Реальність жахлива, майже кожен день загиблі, поранені і кожен день ховають українських солдат ", - пише Наталія Юсупова.

Волонтера, м'яко кажучи, дивує різкий контраст, який спостерігається в столиці.

"Країна готується до чергових свят, в центрі Києва встановлено сцени для концертів, і тут же неподалік летять з мигалками" швидкі "з важко пораненими солдатами. Така реальність ", - пише волонтер.

За її словами потреби для госпіталю такі: соки, йогурти, овочі, фрукти, спортивний одяг, кава, чай, цукор і знеболююче.

"Ми кожен день намагаємося забезпечити солдат необхідним, але самим важко, солдат багато, тому допомагайте, хто, як може", - звертається з проханням до громадян Юсупова.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Доставка еды на дом по городу  /  Правила перевозки пассажиров в такси  /  В Киевэнерго придумали оправдание, почему киевляне без горячей воды  /  Под Киевом в доме прогремел взрыв  /  Making an essay  /  Тонирование автомобиля. Ответы на задаваемые вопросы.  /  Как происходит доставка ролов в городе  / 
Повернутись до початку