Лікування в радонових ваннах

Лікування в радонових ваннах

likuvannya-v-radonovih-vannah

Організм реагує на стимул, створюваний радоном, з набором гормональних і нервових реакцій, які, терапевтично, можуть бути переведені в збільшення власних сил, що виникає внаслідок механізму адаптації до невеликого органічного дисбалансу.


Це підтверджується тим, що під час терапії радоном спостерігається збільшення активності гіпофіза, надниркових залоз, що відображається, наприклад, у збільшенні 17-кетостероїдів, які виводяться з сечею. Крім того, збільшення локальної енергії, що виникає під час терапії радоном, діє на клітку в певних випадках, збільшуючи її ступінь метаболічної активності і, перш за все, підвищуючи здатність клітинного відтворення. Лікування в радонових ваннах є дуже ефективним, провести його можливо у санаторію «Поділля» http://radon.com.ua/uk/radonovye-vanny/.

Радон є елементом, який походить від розпаду урану. Радон благородний газ надходить з радію і має середній фізичний ефективний період 3,8 днів. Радон виявляється змішаним з повітрям або розчинений у воді. Його розчинність в рідкому елементі залежить від температури. При більш високих температурах розчинність нижче. Рух води (як у закручених ваннах, підводних струменях тощо) призводить до швидкого проходу розчиненого радону в повітря.

Механізм дії

Радон, як і весь благородний газ, хімічно інертний. Його біологічні ефекти залежать від альфа-випромінювання, яке він виділяє. Це випромінювання багатих енергією частинок здатне тільки проникати в тканини людини через дуже малу частину клітини, перш ніж вона уповільнює і дає свою високу енергію, у вигляді випромінювання двох заряджених позитивно гелієвих ядер. Швидкість цих частинок досягає 10-20 000 км / с, що в повітрі охоплює відстань 1 см, а в тканинах людини - менше 0,1 мм, перед тим як перешкоджати. У клітинах, точніше в молекулярному домені клітинної речовини, протоплазмі та її структурі, likuvannya-v-radonovih-vannahце альфа-випромінювання має іонізуючий ефект. Цей ефект часто призводить до гальмування, або в деяких випадках до прискорення, клітинних біохімічних реакцій. Це вказує на те, що рівновагу біохімічних обмінів руйнується, тобто феномен стимулу відбувається в клітинах. Це явище було доведено в людях, які професійно піддаються впливу радіації, у яких виявлені ензими репарації в концентраціях, що перевищують норму (Deetjen, 1992).

Включення радону в організм відбувається за двома механізмами: за допомогою шкірного шляху і шляхом дихального шляху. Центральноєвропейські школи медичної гідрології відстоюють переконання, що найбільша частка радону потрапляє в організм через легені. З цієї причини були розроблені спеціальні ванни для терапевтичних застосувань, які дозволяють краще використовувати радон з ванни. Використання цього типу ванн широко поширилося в цих країнах Центральної Європи.

З іншого боку, наша школа, з великим досвідом в цьому типі лікування радіоактивними водами, виступає за шкірний шлях як основний механізм проникнення радону в організм, що підтверджується недавніми дослідженнями, що підтверджують відмінне поглинання радону шкіри.

Після включення в організм газ радону поширюється через кров до всього тіла. Оскільки він є жиророзчинним елементом, він накопичується особливо в добре зрошуваній жировій тканині і ліпоїдах, таких як надниркові залози, мембрани еритроцитів і мієлінові оболонки нервових клітин. Тільки приблизно від 1 до 2% радону, що потрапляє в організм, розпадається під емісією альфа-частинок. Решта усувається легенями, тому його середній ефективний біологічний період триває приблизно 20 хв. Звідси випливає, що через кілька годин від його введення радон не може бути виявлений в організмі.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов
Повернутись до початку