Арку дружби народів прикрасять українським орнаментом

Арку дружби народів прикрасять українським орнаментом

Арку дружби народів прикрасять українським орнаментом

Київський міський голова Віталій Кличко пообіцяв, що Арку дружби народів, яка до "Євробачення" стала різнокольоровою, прикрасять ще й українським орнаментом. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської міськдержадміністрації (КМДА).


"Громадські організації подали заявку, щоб тимчасово прикрасити Арку дружби народів кольорами веселки. Дехто почав говорити, що це, нібито, якась не така символіка, натякаючи на певні організації. У мене є фотографія 2010 року, коли арку підсвічували різними кольорами , і ні у кого не виникало зауважень. Ми знайшли компроміс. На тій ділянці, який залишився незавершеним, розмістять фрагмент українського орнаменту. Ніяких конфліктів не буде ", - сказав Віталій Кличко.

Нагадаємо, до конкурсу "Євробачення-2017" Арку дружби народів перетворили в арт-інсталяцію під назвою Arch of Diversity (Арка різноманітності). Роботи зі створення арт-об'єкта виконувало ТОВ "Сі Еф Сі Консалтинг Компані" за свій рахунок. Але ат час монтажу інсталяції роботи були припинені через протести. Громадські працівники відзначили схожість інсталяції з прапором ЛГБТ.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку