Нову нитку колектора в Києві обіцяють запустити

Нову нитку колектора в Києві обіцяють запустити

Нову нитку колектора в Києві обіцяють запустити

У будівництво нової мережі колектора інвестовано майже 1, 3 млрд грн з міського та державного бюджетів. Столичний колектор був визнаний аварійним ще 18 років тому, що викликало побоювання у городян у зв'язку з імовірністю екологічної катастрофи.


Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

"Столичний колектор був побудований ще в 1960-і роки. На жаль, вже в 1999 році він був визнаний аварійним. Проте, гроші в об'єкт не вкладали, тема замовчувалася. Однак, це може призвести до екологічної катастрофи, наслідки якої відчують не тільки в Києві ", - повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, нову гілку міського колектора планують ввести в експлуатацію вже у вересні цього року.

"Ми інвестували майже 1,3 млрд гривень, щоб побудувати нову нитку колектора. І у вересні ми вже зможемо її запустити в експлуатацію ", - заявив Кличко і додав, що будівництво фінансується спільно з міського та державного бюджету.

Последние новости
объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Кофе растворимый сублимированный Gold mogi  /  Лучшее онлайн казино Azino777  /  Качественные оптические модули  /  Горящие туры в Турцию из Киева  /  В Чернигове Ассоциация городов провела практикум по вопросам закупок в ProZorro  /  Древесно-полимерная доска: выгодный материал для отделки террас  /  Межкомнатные двери STDM  / 
Повернутись до початку