Столичні вулиці можуть отримати нові назви

Столичні вулиці можуть отримати нові назви

Столичні вулиці можуть отримати нові назви

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики депутати погодили перейменування деяких вулиць, провулків і площа в столиці. Також визначені назви для 39 нових вулиць, велика частина з яких знаходиться в Голосіївському районі Києва.


Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київради.

Зокрема, на засіданні комісії Київради з питань культури, мають намір перейменувати:

1) вул. Красноводськ в вул. Хотинську в Подільському районі;

2) вул. Дніпродзержинську в вул. Каменську в Дарницькому районі;

3) вул. Миколи Лебедєва в вул. Юрія Поправки в Дніпровському районі

4) вул. Ярослава Галана в вул. Августина Волошина в Солом'янському районі;

5) вул. Дніпропетровську в вул. Новокодацкую в Солом'янському районі;

6) вул. Краснодонської в вул. Кучмин Яр в Солом'янському районі;

7) вул. Лебедєва-Кумача в вул. Миколи Голего в Солом'янському районі;

8) вул. Соціалістичну в вул. Левка Мацієвича в Солом'янському районі;

9) вул. Молдавську в вул. Героїв-вогнеборців в Шевченківському районі;

10) ул.Тімофея Шамрила в Вул.Паркова-Сирецьку в Шевченківському районі;

11) вул. Ежена Потьє в вул. Антона Цедіка в Шевченківському районі.

Крім того, нова назва - пров. Бориса Шахліна - може отримати пров. Горького в Голосіївському районі. Планується перейменувати Дніпропетровське шосе в Дніпровське шосе, площа Міжнародну в площа Валерія Марченка, а провулку Краснодонському дати історичну назву - пров. Кучмин Яр.

"Дане рішення буде сприяти демократизації українського суспільства і його просуванню на шляху до європейських цінностей, а також увічнення пам'яті видатних діячів і відображенню в топоніміці столиці основних подій боротьби українського народу за незалежність", - сказано в повідомленні Київради.

Крім того, визначені назви для 39 нових вулиць. Велика частина з них (24) знаходиться в Голосіївському районі міста. Вони можуть отримати імена Назарія Яремчука, Остапа Вересая, Бориса Матюшенка, Олександра Удовиченка, Сергія Шелухіна, Григорія Голоскевича, Феодосія Печерського та ін.

Ще 15 нових вулиць розташовані в Деснянському районі. Їм пропонується присвоїти імена Михайла Бєлінського, Василя Біднова, Сім'ї Вороних, Ярослави Стецько, Григорія Косинки, Леся Танюка, Євгена Плужника, Іси Мунаева і т.д ..

Також уточнюється, що всі перейменування пройшли громадські обговорення на єдиному веб-порталі територіальної громади в спеціальній рубриці Е-МІСТО. Остаточне рішення - за депутатами на пленарному засіданні Київради.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку