У Києві продають матрьошки з Путіним, Медведєвим і Трампом

У Києві продають матрьошки з Путіним, Медведєвим і Трампом

У Києві продають матрьошки з Путіним, Медведєвим і Трампом

У столиці в улюбленому місці туристів щосили торгують "зраднимі" сувенірами. Ціна - 750-850 гривень. Андріївський узвіз - одна з найпопулярніших місць серед туристів і жителів столиці.


Тут можна не тільки прогулятися, випити кави в місцевому кафе, але і знайти щось цікаве на торгових прилавках. Раніше в продажу тут вистачало шапок-вушанок, бюстів Леніна, Сталіна, футболок із символікою СРСР. Зараз, велика частина товарів, пов'язана з Україною - фігурки з козаками, з жовто-синьою символікою. Але головною фішкою завжди були матрьошки у вигляді відомих політиків. Ось і зараз тут можна знайти матрьошку не тільки з Трампом, Обамою, Олландом, Меркель, а й з Леніним, Сталіним, Медведєвим і Путіним. А ось, матрьошка з Порошенком чи на худий кінець з Ющенком на прилавках не знайшла.

За іграшки продавці просять 750-850 гривень. Правда, громадянам України, які бажають зробити і знижку до 450 гривень.

- Ви ж не іноземний покупець, тому й ціна така, - сказав торговець, пояснюючи причину "знижки".

Незважаючи на те, що в столиці скоро пройде "Євробачення", тут практично неможливо щось знайти з символікою пісенного конкурсу. Лише на одному прилавку лежали кепки з символом "Євробачення". Її продають за 250 гривень.

- Тут туристи навряд чи знайдуть що-небудь з конкурсом. Справа в тому, щоб продавати таку продукцію потрібна ліцензія. Можливо, хтось "з-під поли" і буде чимось приторговувати, але якщо дізнаються - штраф можуть легко вліпити. Так, і навряд чи тут буде багато туристів, які приїхали на конкурс - вже практика була і з минулим "Євробаченням", і з "Євро 2012".

У фан-зоні "Євробачення" на Хрещатику будуть розважати гостей по повній програмі

Eurovision Village (Євромістечко) запрацює на Хрещатику 4 травня. "КП" в Україні "поговорила з головним менеджером Eurovision Village Олександром Матковським. Він розповів нам, як буде влаштована офіційна фан-зона" Євробачення ", і як там будуть розважати гостей.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку