В Києві мають запрацювати сервіси оформлення і видачі закордонних паспортів

В Києві мають запрацювати сервіси оформлення і видачі закордонних паспортів

В Києві мають запрацювати сервіси оформлення і видачі закордонних паспортів

Сервіси оформлення і видачі закордонних паспортів у Києві почнуть роботу замість 10 квітня з початку наступного тижня. Така ситуація склалася через проблеми з підрядником.


За словами Володимира Поліщука, "Документ" зараз проводить переговори з іншою телекомунікаційною компанією, яка повинна забезпечити урядовий зв'язок.

"Думаю, СБУ знайшла якісь вагомі причини, щоб проводити слідчі дії в телекомунікаційній компанії, яка забезпечувала захищені канали зв'язку. Що вони вилучали, за нашими даними, сервери, маршрутизатори та інше обладнання. Вони кажуть, що немає. Керівництво держпідприємства" Документ "зараз проводять переговори з іншою телекомунікаційною компанією, яка забезпечує урядовий зв'язок. Це серйозна компанія. Сподіваємося, до кінця тижня, можливо, на початку наступного тижня паспортні сервіси почнуть свою роботу в іеве, а потім у великих містах України ", - сказав він.

Нагадаємо, Європарламент 6 квітня ухвалила надання безвізового режиму для України. В цей же день сервіси по оформленню документів припинили роботу: частково через ажіотаж на отримання біометричних паспортів, які потрібні будуть для безвізового в'їзду в ЄС, а також з-за слідчих дій, що проводяться силовиками.

У ДП "Документ" заявили, що паспортні центри не працювали через вилучення СБУ серверів в телекомунікаційних компаніях.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку