В Києві відкрили реконструйований парк Наталка

В Києві відкрили реконструйований парк Наталка

В Києві відкрили реконструйований парк Наталка

На столичній Оболоні сьогодні, 27 травня, відкрили другу чергу реконструйованого парку "Наталка". Реконструкцію провели на площі 7 га, облаштували нові пішохідні та велодоріжки, освітлення, клумби та альтанки. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської міськдержадміністрації (КМДА).


"Урочище" Наталка "між Оболонській набережній і Московським мостом довгий час було занедбаним ... За підтримки громадських активістів і жителів Оболоні ми змогли перетворити урочище" Наталка "на зону відпочинку з сучасним дизайном, всією необхідною інфраструктурою, дитячими та спортивними майданчиками. Ми зробили кращий парк Києва ", - сказав під час відкриття парку мер Києва Віталій Кличко.

Реконструкцію здійснили на площі понад 7 га, облаштувавши нові пішохідні та велодоріжки з ФЕМ-покриттям, лавки для відпочинку, нові урни для сміття, освітлення. Після реконструкції в парку з'явилася вхідна група: повністю переробили сходи, облаштували оглядові майданчики на верхній частині - тут можна відпочити, випити кави. Також в парку проклали нові комунікації, побудували громадський туалет, в якому також обладнали пеленальний столик для немовлят. Вздовж алеї поруч з берегом Дніпра встановили три видові альтанки, також є майданчик для стріт-воркауту і поле для міні-футболу. На центральній алеї облаштували бульвар з зонами для паркових скульптур.

"Ми і далі будемо облаштовувати парк" Наталка "- на території площею 5 га, ближче до Московського мосту з'явиться зона відпочинку. Крім нових доріжок і освітлення, там планується волейбольний майданчик і кілька пандусів від житлових кварталів в парк ", - додав Віталій Кличко.

В Києві відкрили реконструйований парк Наталка

В Києві відкрили реконструйований парк Наталка

В Києві відкрили реконструйований парк Наталка

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Автомобильные аккумуляторы TopCar в Киеве от Акум5  /  Сувенирная продукция с логотипом - лучший подарок на праздник и без повода  /  Солнечная энергия в вашем доме  /  Эксклюзивные ювелирные подарки для особенных людей  /  Швейцарские часы Камея – изысканность в каждой детали  /  Натяжные потолки Мытищи дешево  /  Герконы, вентиляторы, компрессоры: назначение деталей для холодильника  / 
Повернутись до початку