Забудовник KAN Development тестує будинки тепловізором

Забудовник KAN Development тестує будинки тепловізором

Забудовник KAN Development тестує будинки тепловізором

Ретельний контроль з боку забудовника тепловіддачі в нових будинках дозволяє знизити витрати на опалення при експлуатації об'єкта в 2,5 рази. У компанії KAN Development після закінчення будівництва готові будинки перевіряють за допомогою тепловізорів.


Про це KV стало відомо з інтерв'ю радника мера Києва Віталія Кличка, Почесного президента девелоперської компанії KAN Development Ігоря Ніконова журналу "Фокус".

"Нещодавно ми провели аналіз і з'ясували, що в наших будинках витрати на опалення склали 14 грн за кв. м, тоді як середній показник по місту - 33 грн за кв. м. У січні-грудні за однокімнатну квартиру площею 40 кв.м. наші мешканці платили близько 300-400 грн, тоді як в аналогічних квартирах в типових будинках витрати становили 800-900 грн і більше. Тобто у нас платять за тепло в 2,5 рази менше ", - зазначив Ігор Ніконов.

За його словами, досягти цього компанії вдалося за рахунок якості будівництва.

"Нам не шкода покласти більше утеплювача. Вікна мають достатній рівень опору теплопередачі. Ми ретельно контролюємо всі вузли, через які можуть відбуватися втрати тепла. Готові будинки обов'язково перевіряємо тепловізорами. А коли під час роботи в КМДА ми перевіряли житло на Оболоні або Троєщині, там всі будинки світилися, тобто, були великі втрати тепла через огороджувальні конструкції ", - розповів Почесний президент KAN Development.

Нагадаємо, раніше KV вже розповідала про те, що компанія приступила до створення нового проекту забудови кварталу в районі Нивки в межах вулиць Салютна, Туполєва, Естонська і Щербаківського на ділянці близько 40 га.

Новий проект носить назву "ФАЙНА ТАУН", поверховість його буде нижче, ніж в ЖК "Комфорт таун" (4-7 поверхів замість 9-10). Також в ньому забудовник обіцяє створити ще більш комфортне середовище для життя.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку