ЖК "Комфорт Таун" визнаний кращим житловим комплексом в Київському регіоні

ЖК "Комфорт Таун" визнаний кращим житловим комплексом в Київському регіоні

ЖК "Комфорт Таун" визнаний кращим житловим комплексом в Київському регіоні

Агентство "Євро-Рейтинг" склало зведений рейтинг комфортності житлових комплексів столичного регіону на основі даних, отриманих в ході аналізу понад 300 новобудов столиці та передмістя. За підсумками дослідження, лідером в номінації "кращий житловий комплекс комфорт-класу" став ЖК "Комфорт Таун" від компанії KAN Development.


Про це стало відомо з повідомлення прес-служби компанії KAN Development.

"Варто відзначити, що даний ЖК зі значним відривом лідирує у своїй номінації вже протягом півтора року, що зайвий раз підтверджує якість матеріалів, інженерних та інфраструктурних рішень, застосовуваних під час будівництва об'єкта", - відзначили в прес-службі компанії.

Всього в класі "комфорт" було проаналізовано 111 об'єктів житлового будівництва, що зводяться зараз в Києві та області.

"В даному сегменті відзначається перевага столичних проектів перед ЖК, що будуються на території області. Основна причина в рівні забезпеченості об'єктами соціальної та розважальної інфраструктури, а також транспортної доступності в центр Києва. Очевидно, об'єкти зі "столичною пропискою" можуть запропонувати своїм покупцям більш високий комфорт проживання ", - йдеться в повідомленні.

В цілому, в рейтингуванні взяло участь понад 300 об'єктів. Найбільше їх число оцінювалося в економ-класі (сумарно - 130 новобудов) і комфорт-класі (111 житлових комплексів). У бізнес-класі представництво менш численне - 61 проект. І, нарешті, об'єкти класу "еліт" зводяться тільки в Києві і в рейтинг-листі їх всього 12.

Рейтинг комфортності житлових комплексів формується на підставі результатів порівняльного аналізу фактичних параметрів житлового комплексу в певному класі з типовими вимогами, які до цього класу пред'являються. Підсумковий рейтинг дозволяє порівняти житлові комплекси як в своїй категорії, так і розташовані поблизу будівлі з різними базовими характеристиками. Крім того він може служити інструментом оцінювання забудовників.

Довідка : KAN Development була заснована в 2001 р Спільно зі своїми партнерами компанія розвиває одночасно більше 15 проектів, що знаходяться на різних стадіях реалізації. Діяльність KAN Development визнана міжнародними експертами, фахівцями ринку і просто жителями столиці. За останні роки група компаній і її проекти ставали кращими в номінаціях "Кращий девелопер", "Кращий торговий центр", "Кращий офісний центр", "Кращий житловий комплекс" в рейтингах MAPIC Awards, iBuild, Commercial Property Awards, Best-of- the -Best, Choice of the Year і ін.

ЖК "Комфорт Таун" - мікс вже популярною серед покупців концепції "місто в місті" і інноваційних європейських стандартів житла. Архітектурний стиль комплексу нагадує невеликий фламандський містечко. Внутрішній простір відведено під широкі пішохідні зони - майбутні улюблені місця прогулянок і відпочинку жителів. Мінлива поверховість комплексу дасть можливість всім милуватися м'якими сонячними променями як зі своїх балконів, так і на лавочках в паркових зонах. Забудовником і девелопером проекту є компанія KAN Development.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку