10 книг, які вам варто прочитати

10 книг, які вам варто прочитати

10 книг, які вам варто прочитати

Скільки книг на рік ви встигаєте прочитати? Звичайно, ніяких офіційних стандартів на цю тему немає. Але серед читаючої публіки існують умовні цифри, за якими визначають своїх "побратимів". Так, 50-55 книг це хороший середній результат, 55-80 - "майстер-чітастер", ну а від 80 до 100 і більше - вважай професійний читець.


Книжковий магазин Букля пропонує звернути увагу на 10 кращих книг 2016 року. Який би у вас не був "розряд" з читання, ця десятка буде актуальна для всіх книжкових цінителів.

1. Книга "Гаррі Поттер и прокляте дитя" Джоан Ролінґ

Безсумнівний лідер минає, найочікуваніша новинка для поттероманів у всьому світі! Гаррі Поттер вже дорослий, сімейний чоловік і в центрі подій тепер один з його трьох дітей - син Албус Северус Поттер. Разом зі своїм другом Малфоєм-молодшим

2. Книга "Шантарам 2. Тінь Гори" Грегорі Девід Робертс

Після приголомшуючого успіху першої книги неможливо не прочитати продовження. У житті підкорив мільйони шанувальників Ліна Форда настав переломний момент. Він втратив найдорожчих людей і знову опинився на роздоріжжі. Які нові випробування чекають цього благородного негідника, і чи зможе він виконати передсмертне заповіт шановного мафіозі - це знає Тінь гори.

3. Книга "Чоловіки без жінок" Харукі Муракамі

Один з найпопулярніших сучасних письменників невеликими розповідями розгортає полотно повсякденному житті різних чоловіків. Переживання. Турботи, повсякденність, і тільки одне об'єднує їх - з різних причин кожен з них виявився без жінки.

4. Книга "Розкажи мені про море" Ельчин Сафарли

Філософія, романтика, справжні цінності людського життя - зворушливі і мудрі нариси про життя молодого східного письменника.

5. Книга "Лампа Мафусаїла, або Крайня битва чекістів з масонами" Віктор Пєлєвін

Російський письменник не може довго знаходиться в тіні. Кожна нова книга Пелевіна дивує і ламає мозок. Про "Лампі Мафусаїла" неможливо зробити скільки-небудь однозначний висновок. Така проза для індивідуального роздуми.

6. Книга "Пан Зима" Террі Пратчетт

Цей британець в чорному капелюсі незрівнянний! Пригоди юної відьми Тіффані Болен тривають і на цей раз з домішкою романтики. Хоча чи можна назвати романтичним, коли що не звик до відмов повелитель морозів і хуртовин загрожує світу вічної взимку за відмову коханої? Вся надія на тринадцятирічну Тіффані.

7. Книга "Мата Харі. Шпигунка" Пауло Коельо

Маргарита Гертруда Зелле прожила цікаве і яскраве життя. Можливо, долю відомої танцівниці і куртизанки визначив невдалий шлюб в 18 років. Так чи інакше, але незабаром Марго кинула питущого чоловіка, в 21 рік вийшла на сцену і взяла собі псевдонім Мата Харі - очей дня. Їй приписують шпигунство на користь нацистської Німеччини. Про найцікавіші подробиці життя і боротьби легендарного життя захоплююче розповідає бразильський письменник.

8. Книга "Місячна стежка" Сара Джио

Сучасна ділова жінка, старовинний книжковий магазин, маленьке містечко і милий чоловік по сусідству - ідеальна романтична, трохи детективна історія. У холодний осінній день така мила історія зі щасливим кінцем зігріє душу.

9. Книга "Інферно" Ден Браун

Світ під загрозою вірусного зараження. Звихнувся професор або повсталий з пекла диявол - він поставив собі за мету звільнити землю від перенаселення і має намір будь-що-будь привести у виконання свій радикальний план. Професор сімвологіі Роберт Ленгдон розгадав вже не одну подібну загадку, але в даному випадку все набагато небезпечніше. Адже на кону життя мільйонів людей. А часу залишилося зовсім мало.

10. Книга "Я вибираю життя: 50 Ддмс" Стейсі Крамер

Щоб полагодити кран ми кличемо сантехніка, щоб перевести текст на іноземну мову залучаємо перекладача, а щоб дізнатися про справжню життя і проблеми підлітків краще прислухатися до них самих. Стейсі Крамер дебютувала з онлайн-версією книги в п'ятнадцять років, а в 2016 стала бестселером електронна версія була надрукована. Про любов, дружбу, самокопання і підліткових бісів з перших рук. "50 днів до мого самогубства" в цілому позитивна книга, не дивлячись на назву.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку