Агентства ADLOVE офіційний сайт

Агентства ADLOVE офіційний сайт

Агентства ADLOVE офіційний сайт

Нещодавно український digital-ринок поповнило нове агентство ADLOVE, яке входить до Групи Компаній "ЛІГА". Рекламне агентство очолила Світлана Козачіще, комерційний директор Інформаційного агентства "ЛІГАБізнесІнформ".


ADLOVE спеціалізується на розміщенні онлайн реклами на більшості лідируючих майданчиків Уанету. Це креативна і професійна команда, яка знаходить найефективніші медіа-рішення для досягнення цілей клієнтів. Агентство надає весь спектр послуг в digital - від аналітики, стратегічного планування, створення і розміщення банерів, до організації та проведенні медіа-заходів в різних форматах.

Ознайомитися з послугами агентства і замовити будь-яку з них можна тепер на новому сайті www.adlove.com.ua. Завдяки кращій в Україні Web-студії Vintage Web Production, сайт вийшов красивим і бездоганно зручним у використанні з будь-якого пристрою. Сайт наповнений яскравими фотографіями, зробленими талановитою командою "Гайдай Студія", а відео про команду можна подивитися під саму запаморочливу пісню сезону у виконанні MONATIK.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку