Компанія ROSA представила свої нові олійні фарби

Компанія ROSA представила свої нові олійні фарби

Компанія ROSA представила свої нові олійні фарби

Компанія ROSA представила на українському ринку унікальну палітру художніх олійних фарб власної торгової марки ROSA Gallery. Розробка лінійки здійснювалася спільно з професійними художниками України.


Художні олійні фарби ROSA Gallery є результатом спільної роботи українських художників та фахівців компанії ROSA. Колірна гамма фарб розроблялася з урахуванням потреб і побажань головних споживачів. Також проводився аналіз продажів кольорів фарб всіх брендів, щоб визначити найбільш затребувані з них.

Специфіка виготовлення полягає в тому, що спочатку для кожного кольору створюється кілька лабораторних зразків, які надаються на оцінку художникам. Під час першого тестування було визначено, що ключову роль в фарбі грає колір. Тому особлива увага приділяється пігментів, з яких виробляються фарби. Після тестування колір допрацьовується відповідно до побажань і зауважень і відправляється в серійне виробництво. Олійні фарби ROSA Gallery розробляються у власній лабораторії компанії і виробляються на спеціалізованому обладнанні.

Завдяки індивідуальному підходу до розробки кожного кольору і якісної сировини виходить палітра професійних масляних фарб, яка відрізняється:

· Яскравістю і насиченістю кольорів;

· Збалансованим кількістю корпусних і лессірующіх квітів;

· Густою консистенцією, яка підходить для роботи як пензликом, так і мастихіном.

При виробництві фарб ROSA Gallery використовується полимеризованной лляне масло і високоякісні пігменти відомих світових виробників. Крім того, розроблена чітка система контролю на кожній стадії виробництва: фарби тестуються на змішування кольорів, світлостійкість і якість покриття.

Фасується фарба на спеціальному комп'ютерному обладнанні. Етикетка виготовляється з поліпропілену і відрізняється стійкістю до різних ушкоджень.

Палітра художніх олійних фарб ROSA Gallery складається з 42 кольорів, планується розширення до 55. Фарби доступні в тубі по 45 мл. Також у продажу є окремі кольори в тубі по 100 мл.

Особливістю асортименту є:

· Використання аналогів натуральних пігментів - кобальту, Церулеум, натурального пігменту для земельних квітів;

· В гамі представлені корпусні і лесіровочние кольору;

· Палітра включає "благородні" кольори і відтінки, які користуються попитом серед художників: блакитний королівський, індійський червоний, маджента, жовто-зелений та інші.

У продаж олійні фарби ROSA Gallery надійшли в травні 2016 року. Їх можна придбати як в звичайних, так і онлайн арт-магазинах по всій території України.

Довідка про компанію
Українська компанія "Rosa" є виробником матеріалів для хобі, художників і творчості. Випускає власні торгові марки ROSA, ROSA Gallery, ROSA Studio, ROSA Talent, ROSA START, ROSA KIDS, KOLOS. А також займається дистрибуцією відомих світових брендів Royal Talens, SAKURA, FIMO, Marabu, HEYDA, Cretacolor, Sculpey та інші.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку