Конкурс барменів World Class в Україні

Конкурс барменів World Class в Україні

Конкурс барменів World Class в Україні

В рамках барного фестивалю BAROMETER International Bar Show відбулася закрита вечірка на честь запуску світового конкурсу барменів World Class в Україні.


Спеціально для гостей свої авторські коктейлі за барною стійкою готував Ерік Лорінца, переможець програми World Class 2010 бар-менеджер American Bar готелю Savoy в Лондоні. Гості змогли спробувати один з фірмових коктейлів Еріка - Green Park.

В Україну прилетіли також два глобальних амбасадора World Class Спайк Марчант і Кенджи Джессі, які представили програму.

Настрій і атмосферу вечора задавав Dj Влад Фісун.

В рамках презентації програми протягом двох днів фестивалю BAROMETER 110 кращих барменів країни пройшли майстер-класи від світових експертів World Class, був проведений guest-бартендінг в барі Parovoz.

Diageo Reserve World Class - масштабна конкурсна програма для барменів в усьому світі. Це новий сучасний погляд на коктейльну культуру і традиції вживання алкогольних напоїв, знак якості для коктейлів та барів, покликаний привернути увагу людей до того, що, де і як вони п'ють.

У 2017 році конкурс вперше пройде в Україні, переможець представить нашу країну на глобальному фіналі. Так, у фіналі 2016 Майамі взяло участь 59 країн.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку