Оригінальні шоколадні подарунки

Оригінальні шоколадні подарунки

Оригінальні шоколадні подарунки

Шоколад відомий людству давно - суміш какао-бобів з гірким перцем, залиту водою, пили ще індіанці майя і ацтеки. Якщо раніше шоколадом називався рідкий гарячий напій, то сьогодні під цим терміном розуміють виключно тверді вироби. А чи чули ви про креативний шоколад?


Це справжня солодка мрія, а головне - ідеальний шоколадний подарунок на святкові дати родичам, друзям і колегам.

Як здивувати подарунком? Шоколадні сюрпризи в незвичайному форматі

Ваші родичі - ласуни? Якщо так, то оригінальні шоколадні набори це саме те, що зможе їх здивувати.

Дідусеві можна подарувати набір шоколадних цукерок, на кожній з яких буде написано "спасибі". Так ви висловите свої почуття і вдячність, причому незвичайним і оригінальним способом. А що подарувати бабусі? Як же не виказати подяку людині, який виховав маму або батька? Ідеальний солодкий подарунок для бабусі це той який буде наповнений не тільки смачним молочним шоколадом, а й приємними побажаннями.

Улюбленою мамі - тут вибір досить великий. Наприклад, на Новий Рік можна зробити великий шоколадний подарунок мамі на 40 шоколадок з побажаннями, оточених ніжними кольорами. Але не варто забувати і про батька, йому можна презентувати яскраві шоколадки з веселими зображеннями.

Для улюблених старших або молодших братів і сестер теж можна в якості подарунка підібрати досить симпатичні набори у вигляді смартфона, планшета або шоколадок з зображеннями веселих тварин.

Завдяки креативності творців шоколадних наборів можна знайти солодкість на будь-який смак і святкову дату. Навіть босові і колегам буде приємно отримати солодкий подарунок, адже всі ми в душі любимо солодке.

Шоколадний подарунок - це солодка любов

Креативні шоколадні набори можна піднести і своїм коханим. Хто сказав, що чоловіки не люблять солодке? Вони просто не пробували фірмові шоколадні набориот Shokosmile, виконаний в самих різних форматах. Чарівні шоколадки зі знаменитої колекції "Love is" точно порадують вашу другу половинку і змусять ностальгічно згадувати веселе дитинство.

А, може, ви хочете додати трохи романтики у ваші стосунки? Цукерки коханому, красиво оформлені зображеннями ведмедиків, чарівних дівчаток і хлопчиків точно справлять враження. Аналогічний подарунок можна зробити дівчині на 8 березня, а якщо ви раптом завинили перед своєю другою половинкою - шоколадка "Прости" допоможе виправити ситуацію.

Шоколадні сувеніри від SHOKOsmile - це відмінний спосіб зізнатися в любові людині на 14 лютого. А визнаватися якою мовою вибираєте тільки ви - у продажу є варіанти на українському так і російською мовою.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку