У ЗМІ докладно розповіли про ризики покупки заміської нерухомості

У ЗМІ докладно розповіли про ризики покупки заміської нерухомості

У ЗМІ докладно розповіли про ризики покупки заміської нерухомості

Купуючи квартиру за Києвом, потенційний покупець ризикує зіткнутися з масою нових для себе житлових і побутових проблем, заплативши при цьому практично ті ж гроші, що й за столичну нерухомість.


Подібна ситуація склалася через поширеної помилки, яких часто користуються оператори ринку периферійної нерухомості, про уявну дешевизну життя за Києвом. Про це йдеться в матеріалі "Підводні камені при покупці житла в передмісті", який вийшов у виданні Факти від 28 квітня 2017 року.

Автор матеріалу пише, що в столиці ціни стартують від 15 тисяч гривень, а середня вартість квадратного метра в новобудовах передмістя і містах - сателітах Києва коливається в межах 11900-14200 гривень за квадратний метр. Подібна різниця просто не в змозі покрити всіх ризиків, які несе в собі периферійна нерухомість.

"Ризики при покупці заміської нерухомості виникають ще на початковому етапі через відсутність механізму контролю надійності компанії-забудовника і / або новобудови. Відповіді на питання про дотримання будівельних норм і дає Містобудівний кадастр відповідного регіону", - йдеться в статті.

У Києві Містобудівний кадастр діє більше двох років, і будь-хто може перевірити надійність житлового комплексу за кілька хвилин. В області ж такої можливості немає.

"Щоб зменшити ризики, убезпечити себе від афер в процесі покупки нерухомості, розумно звертатися до надійним, перевіреним забудовникам. У столиці вибір зробити просто серед кількох ключових лідерів, мова йде про" Київміськбуді ", Укрбуд, UDP," К.А.Н. Девелопмент "," Інтергал-Буді ". Їх багаторічна діяльність на ринку, авторитет і високі репутаційні ризики гарантують виконання взятих зобов'язань. Саме на ці компанії припадає понад половини всіх будівельних проектів", - пише журналіст.

Забудовники в передмісті - це переважно дрібні регіональні компанії, провідні один-два проекти. Природно, їм не так важлива репутація, їх завдання - забудова з метою моментального заробітку з максимальним прибутком. У матеріалі це називається однією з причин численних будівельних афер в Київській області.

Автор статті, грунтуючись на даних експертів, приходить до висновку, що надійніше купувати квартиру все-таки в столиці.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку