WOG відкрила три АЗК

WOG відкрила три АЗК

WOG відкрила три АЗК в Полтавській області

Компанія ВОГ РІТЕЙЛ (мережа АЗК WOG) відкрила відразу три АЗК в Кременчуці. У планах - відкриття ще одного комплексу в Києві на вул. Стеценко на початку 2017 року.


Нові автозаправні комплекси розташовані на вул. Київській 66-Б (площа 163 кв. М), вул. Ярмаркова 7-К (135 кв. М) і пр. Свободи 7-Б (105 кв. М).

Кожен комплекс обладнаний 3-ма паливороздавальними колонками і реалізує паливо стандарту Євро-5 - A-95, 92 MUSTANG, ДТ MUSTANG, ДТ MUSTANG + і газ.

Інфраструктура нових АЗК включає: WOG CAFÉ з традиційно широким вибором кавових напоїв, бургерной меню і іншими популярними серед клієнтів стравами, а також WOG MARKET, зона якого розмежована з кафе для зручності клієнтів. Частина приміщень заправок на вул. Київської та пр. Свободи передаються в оренду під мийки.

Як і у всій мережі АЗК WOG і мережі міських кафе WOG CAFÉ, на нових заправках в Кременчуці діє програма лояльності ПРАЙД, яка дозволяє накопичувати бонуси від покупок і використовувати їх як валюту при здійсненні наступних покупок. Також діє і мобільний додаток WOG PRIDE з більш широким функціоналом. До перерахованих можливостей, користувач може заздалегідь купити кави і паливо онлайн, вибрати на карті найближчі АЗК або кафе, прокласти маршрут до вибраного пункту, оцінити гостинність співробітників, отримувати персональні спец.предложение.

"Не секрет, що весь 2016 рік ми активно розвивали ритейл-напрямок, зокрема відкрили 20 заклад поза АЗК під нашим брендом WOG CAFÉ (6 закладів в форматі сіті-кафе і 14 кафе в поїздах Інтерсіті). Проте, ми є самою великої монобрендової автозаправної мережею в Україні, і в подальшому плануємо збільшувати кількість АЗК ", - підкреслює Віталій Ткаченко, директор з маркетингу ВОГ РІТЕЙЛ.

ТОВ "ВОГ РІТЕЙЛ" управляє мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, яка налічує близько 500 об'єктів у всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG - це найбільша українська монобрендова мережу АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG - виключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережа WOG Cafе і WOG MARKET.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку