WOG випустив стікери до Halloween в Telegram

WOG випустив стікери до Halloween в Telegram

WOG випустив стікери до Halloween в Telegram

Компанія WOG не так давно випустила серію фанових стікерів для користувачів месенджера Telegram. Зараз ця колекція поповнилася новими наклейками, випущеними в честь популярного події серед молоді Хеллоуїна.


Головні герої картинок - все також добре впізнавані склянки WOG CAFE, але в цей раз в смішних образах і тематичних нарядах. Користувачів потішать: стакан-мумія, стакан-дракула, стакан-чортик, стакан-привид, звичайно ж, символ Halloween - гарбуз. Не забули дизайнери WOG і про ключовою фразою - "Цукерки або життя", яку каже одна з наклейок.

Дмитро Демидов, голова Діджитал відділу WOG, зазначає, що в Україні ситуативний маркетинг давно в списку звичного інструментарію SMM-фахівців, а провідні бренди часто задають тренд, який пізніше підхоплюють навіть суміжні ринки: "Команда WOG перша серед ритейлерів України запустила брендовані стікери в месенджері Telegram. За результатами завантажень ми побачили затребуваність фанів контенту серед української аудиторії мессенджера. Тому вирішили розвивати тему, додаючи час від часу нові тематичні добірки. У нас багато ідей, які, звичайно, ми оцінюємо з точки зору ефективності ".

ТОВ "ВОГ РІТЕЙЛ" управляє мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, яка налічує близько 500 об'єктів у всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG - це найбільша українська монобрендова мережу АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG - виключно імпортного виробництва і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережа WOG Cafе і WOG MARKET.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку