Будівля Києво-Святошинської райради заблоковано невідомими

Будівля Києво-Святошинської райради заблоковано невідомими

Будівля Києво-Святошинської райради заблоковано невідомими

Система для голосування "Рада" зламана. Депутати проводять засідання в кабінетах місцевої РДА. Конфлікт спровокований рішенням суду, згідно з яким керівник колегіального органу займає свою посаду незаконно.


Як передає кореспондент , 26 травня о 20:00 депутати Києво-Святошинської районної ради зібралися на позачергове засідання.

"Ми повинні були в екстреному порядку розподілити на сесії субвенцію в 600 тисяч гривень на облаштування полігону побутових відходів в Тарасівці. Про проведення засідання депутати були оповіщені заздалегідь ", - повідомила KV депутат Олена Бебешко (" Батьківщина ").

Як уже писала KV, вдень 26 відбулося засідання Святошинського районного суду міста Києва, на якому обрання чинного керівника Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульянова було визнано неправомірним.

"Сесія відкрилася при повній згоді депутатів і гостей в залі, ніхто не протестував. Знаючи про суд і про його вирішенні, Гедульянов звернувся до депутатів про складання з себе повноважень і переобрання голови. Ми внесли це до порядку денного і проголосували її. Після чого скандалу підняв, що знаходиться в залі Олександр тіговий, який керував радою до Гедульянова. Тіговий заявив, що депутати діють по беззаконню. Зав'язалася бійка, в зал влетіли якісь ТІТУШКИ, систему рада зламали. У підсумку депутатам довелося переміститься за межі сесійної зали, щоб продовжити роботу ", - зазначила Бебешко.

Як пояснив депутат Києво-Святошинської районної ради та керівник місцевої парторганізації БПП Олександр тіговий - ситуація в колегіальному органі, дійсно дуже напружена.

"Рішення суду, фактично відновлює мене на посаді голови районної ради. Крім того, воно негайно до виконання. А тому Гедульянов не міг складати з себе ніяких повноважень - суд визнав, що він займає посаду незаконно, про яке складання може бути мова? Я заявив про це депутатам і повідомив, що в держреєстрі вже внесені зміни. Там значиться, що голова Києво-Святошинської районної ради тіговий Олександр Олександрович. Почався скандал, бійки, налетіли якісь дивні люди ", - зазначив тіговий.

Олександр тіговий заявляє депутатам райради про те, що Вадим Гедульянов не має права складати повноваження, оскільки за рішенням суду занімет посаду незаконно

За його словами, в результаті депутати перемістилися в кабінет голови Києво-Святошинської адміністрації Мирослави Смирнової.

"Вхід в кабінет Смирнової охороняється ТІТУШКИ. Вони знову переобиратимуть Гедульянова. Це повна неповага до закону, це плювок на громаду. Я підозрюю, навіщо люди так сильно чіпляються за владу, які справи мають намір провертати і навіщо все це робиться. Але цього повинен давати оцінку не я, а силові органи. Але, на жаль, поліція не втручається, прокуратура і СБУ мовчить. Чекаємо рішення НАБУ. Упевнений, тому свавіллю, влаштованому сьогодні в районній раді буде дана правова оцінка, а політичні рейдери понесуть відповідальність ", - повідомив журналісту KV Олександр тіговий.

Як стало відомо, перед північчю 26 депутатів Києво-Святошинської районної ради знову обрали головою колегіального органу Вадима Гедульянова.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Софтшеллы – практичные куртки для суровых погодных условий  /  Почему стоит выбирать газовые котлы?  /  Высококачественный ламинат  /  Компьютерная диагностика на Тиса-Авто  /  Профессиональный фотограф в Киеве  /  Какой дизайн интерьера всегда будет в моде?  /  Автомобильная фанера  / 
Повернутись до початку