ДАБІ зупинила будівництво на території Сінного ринку до усунення порушень

ДАБІ зупинила будівництво на території Сінного ринку до усунення порушень

ДАБІ зупинила будівництво на території Сінного ринку до усунення порушень

Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) здійснила перевірку дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил під час виконання будівельних робіт на об'єкті "Будівництво торгово-офісно-житлового центру з підземним паркінгом на вулиці Воровського, 15-А, вулиці Гончара, 38-Б, вулиці Гончара, 48/2 у Шевченківському районі м.Києва "і виявила порушення.


Про це стало відомо з повідомлення прес-служби ДАБІ.

Згідно з повідомленням, перевірка була здійснена на підставі звернень Київського міського голови Віталія Кличка і народного депутата України Сергія Лещенка.

Відзначається, що за результатами перевірки складено акт перевірки, протоколи про правопорушення і приписи про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил та зупинення будівельних робіт до усунення виявлених порушень.

"Після виконання приписів суб'єктами містобудування, органами держархбудконтролю буде проведена позапланова перевірка, за результатами якої будуть предріняти заходи, передбачені чинним законодавством України", - підсумували в повідомленні.

Нагадаємо, 10 квітня на сайті Київради була зареєстрована електронна петиція з вимогою зупинити будівництво житлового комплексу "Ярославів град", який зводиться на території колишнього Сінного ринку. В якості підстав для цього вказувалося відсутність дозвільних документів у забудовника, руйнування прилеглих будинків, частина з яких є пам'ятками архітектури, і погіршення транспортної ситуації в центрі столиці.

В інтерв'ю глава ДАБІ Олексій Кудрявцев зазначив, що будівництво на території колишнього Сінного ринку зараз ведеться на підставі виданого дозволу на виконання будівельних робіт. Документи, необхідні для його отримання, все в наявності. При цьому ДАБІ на підставі отриманого звернення почала перевірку цього будівництва і повинна її завершити до кінця цього тижня.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку