Депутат Київради вимагає припинити нелегальний скидання сміття в районі Авіамістечка

Депутат Київради вимагає припинити нелегальний скидання сміття в районі Авіамістечка

Депутат Київради вимагає припинити нелегальний скидання сміття в районі Авіамістечка

За словами депутата столичної міськради Сергія Харчука (на фото), ряд підприємств допускають несанкціоноване скидання побутового та будівельного сміття уздовж залізниці, розташованої в районі "авіамістечка". Він вимагає від керівництва Святошинської РДА розібратися в ситуації.


Про це йдеться в матеріалі  "Господар земельного кадастру. Рейтинг активності депутатів Київради (17-21 квітня 2017 року) "

Депутат Київради Сергій Харчук (фракція "Об'єднання" Самопоміч ") розповів главі Святошинської районної держадміністрації Володимиру Каретка про проблеми жителів" авіамістечка "по вул. Звенигородська, 21.

Депутат пише, що має місце несанкціоноване скидання побутового та будівельного сміття підприємствами, які забруднюють територію та зелені насадження уздовж залізниці в районі вул. Василя Степанченко. За його словами, жителі вже відправляли лист до Святошинської РДА, але реакції і відповіді не послідувало.

Крім того, за словами депутата, потрібен ямковий ремонт доріг вул. Пантелькина і вул. Вітрука. Сергій Харчук також просить розглянути можливість перекриття заїзду з вулиці Краснова на вул. Степанченко і вул. Алексухіна, оскільки автомобілі там їздять з перевищенням швидкості, що загрожує життю мешканців спального району.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку