Минулого тижня рятувальники Києва ліквідували 145 пожеж

Минулого тижня рятувальники Києва ліквідували 145 пожеж

Минулого тижня рятувальники Києва ліквідували 145 пожеж

Протягом минулого тижня, з 3 по 9 квітня, пожежно-рятувальними підрозділами Київського гарнізону здійснено 252 виїзди на ліквідацію пожеж та надзвичайних ситуацій. За даний період рятувальники ліквідували 145 пожеж і 2 аварії, 9 раз надавали допомогу населенню столиці і 19 - іншим службам міста.


Повідомляється, що на пожежах за минулий тиждень загиблих не було, були травмовані 3 людини, з яких 1 дитина, врятовано 8 осіб, з них 1 дитина.

На водних об'єктах міста, за даними прес-служби, за тиждень загинуло 2 людини. Всього з початку року на водних об'єктах Києва загинуло 10 осіб, з них 1 дитина, та врятовані 60 осіб, з них 2 дітей.

Також протягом тижня підрозділами ГСЧС здійснено 26 виїздів на гасіння пожеж в природних екосистемах столиці, загальною площею 7,79 га. Всього з початку року скоєно 191 таких виїзд і ліквідовано загоряння на площі 70,36 га.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку