Податкова міліція Києва за перші 3 місяці повернула до бюджету столиці більше 280 млн грн

Податкова міліція Києва за перші 3 місяці повернула до бюджету столиці більше 280 млн грн

Податкова міліція Києва за перші 3 місяці повернула до бюджету столиці більше 280 млн грн

Згідно зі звітом податкових правоохоронців, в першому кварталі 2017 року за їх матеріалами до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЕРДР) була внесена інформацію про 185 кримінальних правопорушення, 49% з яких по тяжких і особливо тяжких злочинів.


Про це стало відомо з повідомлення прес-служби податкової міліції м.Києва.

Зокрема, згідно зі звітом, була припинена діяльність 9 "конвертаційних центрів" та 92 фіктивних суб'єкта підприємницької діяльності (ФСПД), що входили до їх складу. За результатами перевірок контрагентів ліквідованих "конвертів" до держбюджету надійшло 83,6 млн грн.

Представникам бізнесу, навмисне ухилились від сплати податків та єдиного внеску на обов'язкове державне соцстрахування, було вручено 85 повідомлень про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Також 97 кримінальних проваджень, внесених в ЕРДР за матеріалами оперативних підрозділів податкової міліції, були направлені до суду.

Згідно з повідомленням податкової міліції, протягом кварталу виявлено 28 кримінальних правопорушень в процесі імпорту та експорту товарів на загальну суму 130 млн грн. 43,2 млн грн з цієї суми збитку вже відшкодовано і надійшли до державного бюджету.

"Незаконний обіг підакцизних товарів також не залишився без уваги податківців - загальна сума вилучених товарів становить 23,7 млн ​​грн. Велика частина - це спирт (12,3 млн грн) і лікеро-горілчані вироби (3,1 млн грн), а також тютюнові вироби та паливно-мастильні матеріали. У процесі розслідування було ліквідовано 4 підпільних виробництва, справи по ним вже передали до суду ", - сказано в повідомленні прес-служби податкової міліції.

У сфері державних закупівель було виявлено 28 кримінальних правопорушень, за якими загальна сума збитку для держави склала 62 млн грн. Податкової міліції, як повідомляється, вже вдалося повернути до бюджету 58 млн.грн.

Оперативниками також були виявлені численні спроби незаконного відшкодування ПДВ з бюджету: відкрито 18 кримінальних проваджень, загальна сума ПДВ за якими становить 249,3 млн грн.

"Не дивлячись на всі складнощі, відомство продуктивно працює по наповненню бюджету і забезпечує лідируючі позиції по країні. Київ дає 50% від всіх показників по Україні ", - запевняє начальник податкової міліції м.Києва Ігор Скороход.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку