Рекетири в столиці збирали з підприємців данину для Генпрокурора

Рекетири в столиці збирали з підприємців данину для Генпрокурора

Рекетири в столиці збирали з підприємців данину для Генпрокурора

У Києві затримано трьох чоловіків за підозрою у вимаганні. Двоє із затриманих - адвокати, один - раніше судимий. Вони вимагали у бізнесмена 1,3 млн доларів нібито для передачі хабара Генпрокурора України.


Про це стало відомо з повідомлення Генерального прокурора України Юрія Луценка в Facebook.

"Цимус справи в тому, що два адвоката і один підсудний за статтею за умисне вбивство громадянин вимагали від приватного підприємця 1,3 млн доларів для передачі особисто Генпрокурора України. Інакше погрожували всім - від "наїзду" на бізнес до фізичної розправи ", - повідомив Юрій Луценко.

Він подякував підприємця за довіру, так як саме його повідомлення стало "початком кінця цієї кримінальної групи". І порадив представникам бізнесу про всі спроби рекету негайно повідомляти в правоохоронні органи.

"Якщо ще хтось стикається з поборами на користь прокурорів будь-якого рівня - звертайтеся, наручників вистачає", - резюмував Генпрокурор.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку