Суддя з Коростеня віддала житловий комплекс в Києві підставній особі

Суддя з Коростеня віддала житловий комплекс в Києві підставній особі

Два роки тому суддя Коростенського міськрайонного суду на Житомирщині безпідставно визнала право на офісно-житловий комплекс в столиці за підставним юридичною особою, одночасно проконсультувавши, які саме документи потрібно підробити, щоб "угода" виглядала законною. Правоохоронці вручили підозру "служницею Феміди".


Повідомлення прес-служби СБУ.

Повідомлення про підозру судді Коростенського міськрайонного суду Житомирської області вручили співробітники СБ України і слідчі прокуратури за погодженням із заступником Генпрокурора.

Відзначається, що в 2015 році, розглядаючи цивільний позов, суддя безпідставно визнала право власності на офісно-житловий комплекс площею понад 1300 м.кв. в Києві за підставним юридичною особою.

Крім того, для додання подібності законності свого рішення, суддя порадила адвокату позивача які саме документи сфабрикувати, щоб виграти справу.

Судді оголошено про підозру за ч. 4 ст. 27 (види співучасників), ч. 3 ст. 358 (підробка документів) і ч. 1 ст. 375 (постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку