У Києві поліція зупинила знесення пам`ятника архітектури на Подолі

У Києві поліція зупинила знесення пам`ятника архітектури на Подолі

У Києві поліція зупинила знесення пам`ятника архітектури на Подолі

Поліція зупинила несанкціоновані будівельні роботи в Києві на розі вулиць Мeжігорской і Щeкавіцкой в ​​будинку-садибі купця Вeртіпороха XIX століття. Це будинок одержав статус пам'ятки архітектури місцевого значення в кінці 2016 року.


Про це стало відомо з повідомлення програми "Схеми".

Як повідомляється, поки роботи припинені. Будівельники встигли знести кілька внутрішніх перекриттів будинку, а частина зовнішнього забору додатково огородили.

У Київському міському управлінні охорони культурної спадщини повідомили, що дозвіл на роботи не надавали. Тому 29 квітня дії будівельників зупинили співробітники Нацполіціі. На 3 травня призначено інспекція стану будинку та перевірка того, що сталося.

Нагадаємо, цей будинок перейшов у приватну власність за 4 млн гривень, потім його перепродали. Нинішній власник старовинної садиби - представник ТОВ "Поділ інвeст" - повідомляв, що вважає за необхідне знести будинок, так як "будинок може бути відтворено тільки шляхом знесення та відновлення в первісному стані або в інших архітектурних формах".

Кінцевий бенефіціарний власник фірми ТОВ "Поділ Інвест" - не публічна людина на ім'я Мірзаєв Валерій Наріман огли. Він же є власником (через фірму "Поділ-Бізнес") іншого покинутого історичної будівлі на Подолі на вул. Волоській, 5/14.

Київська прокуратура судилася з власником, щоб повернути будинок у комунальну власність, але програла суд.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку