Про город

Про столицу Украины

Обменник валюты

Обменник валюты

На протяжении десятилетия возникли такие понятие как электронные деньги, а также электронные платежи. Много пользователей мировой cети Интернет работают, делают приобретения не выходя из своего дома. Это cтало возможным делать фактически в любой точке мира.

15 ноября 2018 в 19:35 - Про город

Купить женское пальто

купить женское пальтоОсень - это время, чтобы приобрести новое модное пальто для женщины или девушки. Именно такой сезон считается традиционным для приобретения утепленной верхней одежды. Вы можете купить женское пальто в нашем современном Интернет-магазине и чувствовать себя в нем отлично, а также прекрасно прохладными осенними вечерами. Пальто можно ноcить до первых заморозков и при небольшом минусе не ощущать холода.

22 сентября 2018 в 13:23 - Про город

СПА салон в Минске

СПА салон в Минске

Life city - спа салон в Минске, уютно расположившейся в новом районе имеет благоприятную атмосферу с тихой музыкой в стиле, приятным и завораживающим запахом ароматических свечей, приглушенным освещением, соответствует концепциям современного SPA салона.

26 августа 2018 в 09:42 - Про город

Лифт в Лувре

Лифт в Лувре

В стенах великого и непостижимого Лувра можно увидеть не только сотни тысяч гениальных произведений искусства, но и многочисленные технические инновации, которые делают посещение музея более комфортным. В холле крупнейшего музея планеты размещается очень интересный механизм – футуристический лифт, выполненный в ультрасовременном стиле. Назначение подъемника – перемещение посетителей между двумя этажами.

2 апреля 2018 в 13:35 - Про город

Трамвай-кафе Киева в Пущу-Водицу

Трамвай-кафе Киева в Пущу-Водицу

Романтичная экскурсия на необычном киевском трамвае. Под стук колес по осеннему лесу вы услышите самые необыкновенные истории о нашем городе, его жителях и неординарных личностях. Во время экскурсии также расскажут где в Киеве загадывают желания на любовь и на богатство.

16 октября 2017 в 11:33 - Про город

Цирк рекордов в Киеве

Цирк рекордов в Киеве

На арену цирка «Кобзов» выйдут рекордсмены. Победители цирковых конкурсов, триумфаторы фестиваля в Монте-Карло, чемпионы Книги рекордов Гиннеса. В программе: канатоходцы из Колумбии, «колесо смерти», «тесла-шоу», «сфера смелости». Кульминация экстрим-программы «Цирк Рекордов»: мотошоу от лучших артистов Латинской Америки.

15 октября 2017 в 16:11 - Про город

Де в Києві загадати бажання

Де в Києві загадати бажання

Київ - місто здійснення мрій. Посудіть самі, скільки в ньому місць, де можна помріяти про найпотаємніше, знаючи, що бажане здійсниться. Двометрова жаба, що літає корова, закохані ліхтарі - не вірите, що вони здатні на диво? Тоді вирушайте в подорож по двадцяти найбільш цікавих місцях Києва, де можна загадати бажання і готуйтеся ставати щасливішими.

4 мая 2017 в 00:06 - Про город

Фонтани Києва

Фонтани Києва

Великі або на рівні з землею, у вигляді скульптур і чаш - фонтани Києва прикрашають центральні вулиці і парки міста, рятуючи городян навіть в спекотні дні. Ми склали зручний маршрут, який дозволить оглянути близько 10 міських фонтанів. Неспішна прогулянка займе 2-3 години.

3 мая 2017 в 21:38 - Про город

КиївЕкспоПлаза, найбільший виставковий центр столиці

КиївЕкспоПлаза, найбільший виставковий центр столиці

КиївЕкспоПлаза - один з наймасштабніших виставкових центрів Києва. Тут проходять заходи різної спрямованості. Щорічно локація відвідують понад 100 вітчизняних і міжнародних виставок, близько 700 форумів. Сюди з'їжджаються гості з 60 країн світу. Потік людей перевищує позначку 600 тис. В рік.

3 мая 2017 в 21:35 - Про город

Жуків острів, заповідне місце Києва

Жуків острів, заповідне місце Києва

Недобудований тунель сталінських часів, один з найстаріших дубів в Україні та елітні бази відпочинку мирно сусідять на Жуковому острові. Історична місцевість знаходиться недалеко від Києва, тому городяни часто виїжджають сюди на пікнік або екскурсію. Якщо ви не були на острові - рекомендуємо з'їздити, адже, крім іншого, тут приголомшливі пейзажі.

3 мая 2017 в 21:27 - Про город

Києво-Печерська Лавра

Києво-Печерська Лавра

Києво-Печерська Лавра - традиційний пункт туристичного маршруту по Києву. Ось уже протягом тисячоліття вона зберігає статус «мекки» православних християн. Крім безперечною цінності для віруючих, монастир - унікальний пам'ятник архітектури. Він славиться печерами, в яких знаходяться мощі святих, церквами, дзвіницями. Якщо ви ще не були в Лаврі - беріть на озброєння матеріал і вперед на екскурсію.

3 мая 2017 в 21:23 - Про город

Музей подарунків Київської мерії

Музей подарунків Київської мерії

Доторкнутися до цієї срібній монеті вагою 1 кг, побачити унікальне зібрання гаванських сигар і потримати в руках пляшку грузинського коньяку 57-річної витримки в стінах Музею подарунків Київської мерії.

3 мая 2017 в 21:18 - Про город

Мамаєва Слобода, козацьке поселення в Києві

Мамаєва Слобода, козацьке поселення в Києві

Показати на мапі. Доторкнутися до живої історії козацької держави і побувати в садибі коваля, а також заглянути в «шинок» і порівняти смак трьох кухонь, покуштувавши міцних напоїв по старосвітських рецептами козацького полку в Мамаєвій Слободі.

3 мая 2017 в 19:18 - Про город

Київ в мініатюрі

Київ в мініатюрі

Поглянути на міні-версію української столиці, де Дніпро борознять величезні кораблі, а в Бориспільському аеропорту готуються до зльоту літаки. Побачити мініатюрну копію Маріїнського палацу і сучасну архітектуру будівлі Верховної ради в стінах Музею «Київ в мініатюрі».

3 мая 2017 в 17:27 - Про город

Київський фунікулер - транспорт або розвага?

Київський фунікулер - транспорт або розвага?

Київський фунікулер став другим після Одеського. Його історія таїть в собі безліч цікавих фактів. Ви дізнаєтеся, чому спочатку траса виявилася на 50 метрів коротше заявленої довжини і розкриєте несподівану долю його перших вагонів, зроблених в Швейцарії.

3 мая 2017 в 17:11 - Про город

Музей історії Києва з великою кількістю експонатів

Музей історії Києва з великою кількістю експонатів

Побачити наймасштабнішу колекцію археологічних знахідок історії Києва, особисті речі легендарних акторів Богдана Ступки і Марії Заньковецької і справжні напрацювання відомого авіаконструктора Олега Антонова в стінах Музею історії міста Києва.

3 мая 2017 в 14:15 - Про город

Мурал, присвячений засновникам Києва

Мурал, присвячений засновникам Києва

Своєрідна інтерпретація історії про творців Києва авторства француза Гійома Албі. Мурал прикрашає стіну будинку №20 на вулиці Златоустівській. На створення абстрактного стріт-арту художника надихнув пам'ятник засновникам Києва на Майдані Незалежності.

3 мая 2017 в 14:12 - Про город

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Директор застройщика ЖК Чайка Кулагин пытался присвоить себе компанию  /  Керамическая кровля  /  Обменник валюты  /  Фотобудка, съемка в реальном времени или как запечатлеть эмоцию  /  Преимущества складного велосипеда и правила выбора  /  Компания «Укр-Китай Логистика»  /  Експертиза будівництва  / 
Повернутись до початку