Про город

Про столицу Украины

Де в Києві загадати бажання

Де в Києві загадати бажання

Київ - місто здійснення мрій. Посудіть самі, скільки в ньому місць, де можна помріяти про найпотаємніше, знаючи, що бажане здійсниться. Двометрова жаба, що літає корова, закохані ліхтарі - не вірите, що вони здатні на диво? Тоді вирушайте в подорож по двадцяти найбільш цікавих місцях Києва, де можна загадати бажання і готуйтеся ставати щасливішими.

4 мая 2017 в 00:06 - Про город

Фонтани Києва

Фонтани Києва

Великі або на рівні з землею, у вигляді скульптур і чаш - фонтани Києва прикрашають центральні вулиці і парки міста, рятуючи городян навіть в спекотні дні. Ми склали зручний маршрут, який дозволить оглянути близько 10 міських фонтанів. Неспішна прогулянка займе 2-3 години.

3 мая 2017 в 21:38 - Про город

КиївЕкспоПлаза, найбільший виставковий центр столиці

КиївЕкспоПлаза, найбільший виставковий центр столиці

КиївЕкспоПлаза - один з наймасштабніших виставкових центрів Києва. Тут проходять заходи різної спрямованості. Щорічно локація відвідують понад 100 вітчизняних і міжнародних виставок, близько 700 форумів. Сюди з'їжджаються гості з 60 країн світу. Потік людей перевищує позначку 600 тис. В рік.

3 мая 2017 в 21:35 - Про город

Жуків острів, заповідне місце Києва

Жуків острів, заповідне місце Києва

Недобудований тунель сталінських часів, один з найстаріших дубів в Україні та елітні бази відпочинку мирно сусідять на Жуковому острові. Історична місцевість знаходиться недалеко від Києва, тому городяни часто виїжджають сюди на пікнік або екскурсію. Якщо ви не були на острові - рекомендуємо з'їздити, адже, крім іншого, тут приголомшливі пейзажі.

3 мая 2017 в 21:27 - Про город

Києво-Печерська Лавра

Києво-Печерська Лавра

Києво-Печерська Лавра - традиційний пункт туристичного маршруту по Києву. Ось уже протягом тисячоліття вона зберігає статус «мекки» православних християн. Крім безперечною цінності для віруючих, монастир - унікальний пам'ятник архітектури. Він славиться печерами, в яких знаходяться мощі святих, церквами, дзвіницями. Якщо ви ще не були в Лаврі - беріть на озброєння матеріал і вперед на екскурсію.

3 мая 2017 в 21:23 - Про город

Музей подарунків Київської мерії

Музей подарунків Київської мерії

Доторкнутися до цієї срібній монеті вагою 1 кг, побачити унікальне зібрання гаванських сигар і потримати в руках пляшку грузинського коньяку 57-річної витримки в стінах Музею подарунків Київської мерії.

3 мая 2017 в 21:18 - Про город

Мамаєва Слобода, козацьке поселення в Києві

Мамаєва Слобода, козацьке поселення в Києві

Показати на мапі. Доторкнутися до живої історії козацької держави і побувати в садибі коваля, а також заглянути в «шинок» і порівняти смак трьох кухонь, покуштувавши міцних напоїв по старосвітських рецептами козацького полку в Мамаєвій Слободі.

3 мая 2017 в 19:18 - Про город

Київ в мініатюрі

Київ в мініатюрі

Поглянути на міні-версію української столиці, де Дніпро борознять величезні кораблі, а в Бориспільському аеропорту готуються до зльоту літаки. Побачити мініатюрну копію Маріїнського палацу і сучасну архітектуру будівлі Верховної ради в стінах Музею «Київ в мініатюрі».

3 мая 2017 в 17:27 - Про город

Київський фунікулер - транспорт або розвага?

Київський фунікулер - транспорт або розвага?

Київський фунікулер став другим після Одеського. Його історія таїть в собі безліч цікавих фактів. Ви дізнаєтеся, чому спочатку траса виявилася на 50 метрів коротше заявленої довжини і розкриєте несподівану долю його перших вагонів, зроблених в Швейцарії.

3 мая 2017 в 17:11 - Про город

Музей історії Києва з великою кількістю експонатів

Музей історії Києва з великою кількістю експонатів

Побачити наймасштабнішу колекцію археологічних знахідок історії Києва, особисті речі легендарних акторів Богдана Ступки і Марії Заньковецької і справжні напрацювання відомого авіаконструктора Олега Антонова в стінах Музею історії міста Києва.

3 мая 2017 в 14:15 - Про город

Мурал, присвячений засновникам Києва

Мурал, присвячений засновникам Києва

Своєрідна інтерпретація історії про творців Києва авторства француза Гійома Албі. Мурал прикрашає стіну будинку №20 на вулиці Златоустівській. На створення абстрактного стріт-арту художника надихнув пам'ятник засновникам Києва на Майдані Незалежності.

3 мая 2017 в 14:12 - Про город

Музей історії КНУ ім. Тараса Шевченка

Музей історії КНУ ім. Тараса Шевченка

Дізнатися таємниці професорів університету та доторкнутися до 180-річної історії легендарного навчального закладу. Побувати в меморіальному кабінеті всесвітньо відомого біолога С.Г. Навашина і справжньою лабораторії XIX століття в стінах Музею історії КНУ ім. Тараса Шевченка.

3 мая 2017 в 14:06 - Про город

Музей історії київської благодійності в Києві

Музей історії київської благодійності в Києві

Перенестися на три століття назад і доторкнутися до історії міського побуту столиці, побачити авторські меблі київського градоначальника Івана Фундуклея, прижиттєвий портрет письменника Льва Толстого і рідкісну барокову ікону XVIII століття «Божа Матір з немовлям» в стінах Музею історії київської благодійності.

3 мая 2017 в 14:04 - Про город

Український дім в Києві

Український дім в Києві

У самому центрі Києва, на Європейській площі, височить вражаючих розмірів будівлю - «Український дім». Кожен киянин добре знає це місце, а деякі навіть пам'ятають гучну історію, пов'язану з його будівництвом.

2 мая 2017 в 22:19 - Про город

Оглядові майданчики Києва

Оглядові майданчики Києва

Щоб побачити неймовірні пейзажі столиці, відкриваються з висоти, відвідайте оглядові майданчики: звідси можна помилуватися центром міста, по-новому поглянути на житлові райони або величний Дніпро. Де це вийде зробити безкоштовно, а де потрібно буде купити вхідний квиток? Ми зібрали 12 найпопулярніших місць для огляду столиці.

2 мая 2017 в 15:52 - Про город

Іллінська церква в Києві

Іллінська церква в Києві

Свято-Іллінська церква в Києві вважається першим храмом на Русі з православною вірою. Дерев'яна будівля була побудована язичницькими князями Аскольдом і Діром ще до хрещення Києва. А кам'яну церкву, яку ми можемо бачити сьогодні, звели в XVII столітті. Зараз там проводяться богослужіння та інші церковні обряди, а по неділях працює парафіяльна школа.

2 мая 2017 в 13:22 - Про город

Церква Миколи Чудотворця в Києві

Церква Миколи Чудотворця в Києві

Єдиний храм в Україні, який був побудований на воді, - церква Святителя Миколая Чудотворця в Києві. Будівля спорудили в 2004 році, недалеко від того місця, де в Х столітті князь Володимир хрестив Русь.

2 мая 2017 в 13:21 - Про город

Кирилівська церква в Києві

Кирилівська церква в Києві

Увійти в церкву і перейнятися атмосферою старовини, адже на стінах збереглося близько 800 кв. метрів древніх фресок XII століття. Вони настільки цінні, що в храмі навіть не запалюють свічки. 

2 мая 2017 в 13:19 - Про город

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

В Києві відкрили реконструйований парк Наталка  /  У Київський госпіталь доставили важко поранених бійців із зони АТО  /  Нову нитку колектора в Києві обіцяють запустити  /  Співробітник Генпрокуратури-винуватець ДТП втік з місця аварії в Києві  /  В Національному музеї народної архітектури та побуту України сталася пожежа  /  Будівля Києво-Святошинської райради заблоковано невідомими  /  Сільськогосподарські ярмарки пройдуть у кожному районі Києва  / 
')
Повернутись до початку