Музей історії КНУ ім. Тараса Шевченка

Музей історії КНУ ім. Тараса Шевченка

Музей історії КНУ ім. Тараса Шевченка

Дізнатися таємниці професорів університету та доторкнутися до 180-річної історії легендарного навчального закладу. Побувати в меморіальному кабінеті всесвітньо відомого біолога С.Г. Навашина і справжньою лабораторії XIX століття в стінах Музею історії КНУ ім. Тараса Шевченка.


Експозиція музею налічує понад 15 000 експонатів. Це урядові нагороди, почесні відзнаки університету, особисті речі та спортивні нагороди його студентів, викладачів і співробітників. Збереглася навіть раритетна форма студента університету Св. Володимира далеких імперських часів.

Окремий стенд присвячений легендарному «ректорського складу» університету. Починає цю череду осіб перший ректор М. А. Максимович, чий годинник ХІХ ст. до сих пір зберігаються в музеї. Є тут і пише хронограф ХІХ століття і глобус зоряного неба початку ХХ століття.

2 меморіальних кабінету відомого біолога С.Г. Навашина і хіміка С.Н. реформаторського

Біолог С.Г. Навашин раніше читав курс анатомії і морфології в стінах КНУ, а в 1894 році став директором Ботанічного саду. Робоча атмосфера його кабінету - недбало кинутий піджак на спинці стільця, гора паперів і книг - все це збереглося недоторканим в стінах Музею історії КНУ ім. Тараса Шевченка. Аналогічно час завмерло і в «апартаментах» хіміка Реформаторського, обраного професором Київського університету в 1891 році.

Драматична дуель в стінах Київського університету. У викладацькі роки реформаторські випала нелегка роль секунданта на дуелі двох професорів університету Св. Володимира. Між кращим терапевтом країни В.П. Зразковим і патофізіологом В.К. Ліндеманн виникла сварка через подружжя патофізіолога, в яку закохався колега.

У цій ситуації лише винахідливість секундантів допомогла обійтися без жертв: кулі в пістолетах замінили пижами, а відстань між стріляли Реформатський збільшив удвічі завдяки своєму високому зросту і широким крокам.

Місце Пройти 200 метро від станції метро «Золоті ворота» в бік Національного академічного оперного театру

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку