Музей історії київської благодійності в Києві

Музей історії київської благодійності в Києві

Музей історії київської благодійності в Києві

Перенестися на три століття назад і доторкнутися до історії міського побуту столиці, побачити авторські меблі київського градоначальника Івана Фундуклея, прижиттєвий портрет письменника Льва Толстого і рідкісну барокову ікону XVIII століття «Божа Матір з немовлям» в стінах Музею історії київської благодійності.


«Будиночок Петра I» налічує понад 4-х століть. Це один з небагатьох пам'яток найдавнішої барокової архітектури, вцілілий до нинішніх часів! Точна дата його будівництва невідома, а ось століття історики називають з точністю - XVII.

У ті далекі роки Поділ зовсім ряснів достатком будівель: всього пару кам'яних будиночків красувалися на його території. Один з них - «Будиночок Петра I» - належав міському управлінцю Яну Биковича. Подейкують, що в 1706 році у нього гостював російський цар Петро I!

З плином часу в його стінах по черзі «осідали» місцева в'язниця, парафіяльне училище і Олександрівський сирітський притулок. Рідкісна барокова ікона «Божа Матір з немовлям». Це особлива гордість музейної колекції, що датується XVIII століттям! В основному ж колекція музею в Києві представлена ​​у вигляді цікавих знімків, історичних документів і зборів старовинних книг.

Достовірні відомості про візит Петра I не збереглися, тому епоху царських часів передає антикварні меблі та стилізований інтер'єр.

Телефон: (044) -463-67-97, 417-21-06. Місце Музей знаходиться біля ст. м. «Контрактова площа», вихід на вул. Хорива

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку