Музей Золоті ворота

Музей Золоті ворота

Музей Золоті ворота

Доторкнутися до історії давньоруської фортифікації можна, відвідавши музей «Золоті ворота», стіни якого ще зберегли в звий пам'яті тріумфальні перемоги і поразки правителів Київської Русі.


Таємниця імені видатного архітектурної споруди - музей «Золоті ворота». Походження назви музею «Золоті ворота» овіяне безліччю легенд. Одна з них свідчить, що мандрівники, які в'їжджали до Києва, платили місту данину золотом, інша - стулки воріт були відлиті з найчистішого золота.

Золоті ворота дозволяють сучасникам відчути велич Київської Русі часів Ярослава Мудрого, під час правління якого і були зведені врата в столицю давньослов'янського держави.

Більш достовірні припущення свідчать, що таємниці назви беруть початок в славної Візантії. Родинні зв'язки Києва і Музей Золоті воротаКонстантинополя, міцно зав'язують за Володимира Великого, наштовхнули слов'янських архітекторів на думку позичити ім'я для нового шедевра у тріумфального в'їзду в сам Константинополь - Золоті ворота.

Новаторська експозиція музею «Золоті ворота». Після татаро-монгольської окупації найбільший пам'ятник архітектури поніс невблаганний шкоди. Через півтора століття ворота почали буквально розсипатися і навіть численні спроби реставрації були не в силах врятувати ситуацію.

В результаті було прийнято рішення повністю відтворити вигляд Золотих воріт тисячолітньої давності. Сьогодні в 3-х ярусном павільйоні влаштувався унікальний музей, який зберігає справжні фрагменти первозданної конструкції. Його особливість - некласичний підхід до оповідання історії минулих років. Тут місце екскурсоводів зайняли спеціальні електронні гіди і сучасні мультимедійні перфоманси.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку