Музей циркового мистецтва в Києві

Музей циркового мистецтва в Києві

Музей циркового мистецтва в Києві

Побачити сенсацію світового масштабу - звірячу залізницю заслуженого артиста Росії Михайла Золло, і відкрити секрети цирку-шапіто в мініатюрі на сцені єдиного Музею циркового мистецтва в Києві!


Звірина залізниця Михайла Золло, що стала світовою сенсацією. Цей невеликий паровоз з вагончиками, в яких їздили тварини на манежі цирку, закохав у себе публіку з першого погляду в далекого 1926 році! Це був унікальний номер метра циркового мистецтва Михайла Золло, який випередив історію розвитку світового цирку на кілька десятиліть.

Сьогодні у фондах музею представлена ​​діюча копія цього унікального винаходу.

Експозиція музею налічує понад 2000 унікальних експонатів. Це перші афіші циркових вистав, їх рецензії і статті, химерні Музей циркового мистецтва в Києвісценічні костюми, а також картини, малюнки, плакати та скульптури, пов'язані з історією розвитку циркового мистецтва.

Але головним надбанням музею стали рідкісні реліквії, пов'язані з легендарними іменами цирковий сцени: Миколи Кобзова, Михайла Золло, Анатолія Залевського та багатьох інших.

Перший український «Оскар» відомого циркача Анатолія Залевського. У 1999 році він став першим володарем циркового «Оскара». Нагороду «Золотий клоун» артист виграв на Міжнародному цирковому фестивалі в Монте-Карло.

На цьому «оскароносні досягнення» українських артистів не закінчилися! «Срібного клоуна» завоювали Брати Ірошнікова в 2005 році, володарями «Бронзового клоуна» стали цирковий театр «Бінго» в 2003 і Семен Шустер в 2009 році.

Відвідати Музей циркового мистецтва в Києві можна тільки за попереднім записом.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Садовый трактор Husqvarna в Техникс Маркете  /  Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  / 
Повернутись до початку