Музей діорама, Битва за Київ

Музей діорама, Битва за Київ

Музей діорама, Битва за Київ

Побачити одну з найбільших в світі діорам і доторкнутися до епохи військових битв легендарного командувача українським фронтом генерала Ватутіна в стінах одного з кращих в Україні військових музеїв - музею-заповідника «Битва за Київ».


Наймасштабніша в Україні діорама «Битва за Дніпро» Розмір її полотна складає 27 метрів в довжину і 7 в висоту! При цьому площа залу діорами - 900 кв. метрів!

Завдяки унікальному радіусу огляду - до 230 градусів - діорама вражає глибоким предметним планом, які не мають рівних в країні! Тут представлені об'ємні макети оборонних споруд, а звукове оформлення створює ефект присутності на місці битви.

Постійна експозиція військової техніки на відкритому майданчику музею. Лютізький плацдарм зібрав рідкісні експонати військових років: танки Т-70 і Т-34-85, зенітні гармати, гаубиця М-30, гармата ЗІС-2 і БС-3. Гордістю музею вважається установка реактивної артилерії БМ-13 і справжня французька гаубиця «Шнейдер» часів Першої світової війни!

Музей «Битва за Київ» на місці відомого Лютізького плацдарму

Музей був заснований в березні 1945 року в селі Нові Петрівці, де раніше знаходився командно-спостережний пункт генерала Ватутіна - командуючого 1-м Українським фронтом. Саме Лютізький плацдарм став місцем проведення військової операції зі звільнення Києва від фашистських загарбників. З тих пір уряд проголосив територію плацдарму державним заповідником, площа якого налічує понад 9 гектарів!

Місце З ст. метро «Героїв Дніпра» до музею щодня відправляється маршруту № 792

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку