Музей кіностудії Довженка в Києві

Музей кіностудії Довженка в Києві

Музей кіностудії Довженка в Києві

Доторкнутися до таємниць творчого шляху легендарної особистості вітчизняного кінематографа - Олександра Довженка! Побачити раритетні афіші, особисту куртку, кепку кінорежисера і стопку допитів метра кіномистецтва із засекречених архівів «партійної верхівки».


Унікальна афіша з «мікроскопічного тиражу» в 35 екземплярів

Фільми, які не сильно любили партійні чини, ховалися від погляду широкої публіки. Тому багато підпільні афіші виходили мінімальним тиражем. Один з таких раритетів і зберігся в стінах музею!

Тут також представлені улюблена чайна чашка кінорежисера, його куртка і капелюх, з якими він майже ніколи не розлучався, а також ексклюзивний патефон, подарований Довженко самим Сталіним! На стіні - фото, де Олександр Довженко з гордістю тримає подарований патефон.

Особистий кабінет в точності відтворює робочу атмосферу кінорежисера

Величезний дерев'яний стіл, натягнуте зелене сукно, старий телефон радянського типу і ажурна лампа ... У такій атмосфері творив знакові картини світового кіномистецтва легендарний Олександр Довженко.

Все так і залишилося недоторканим з дня його кончини. Співробітники Музею кіностудії Довженка в Києві, довго не зволікаючи, розпочали збирати вцілілі раритети для наступних поколінь.

Музей знаходиться біля ст. м. «Шулявська»

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку