Музей метрополітену

Музей метрополітену

Музей метрополітену

Розкрити секрети міського підземелля, побачивши перші Тривагонні поїзда і величезну колекцію жетонів світу можна, відвідавши єдиний в Україні Музей метрополітену.


Унікальна колекція «метробудівських» нагород

Величезні фотографії перших станцій, історія осіб колишніх керівників метрополітену, їх особисті речі, знамениті ордена і нагороди ... Захоплююча історія пам'ятних перемог київського метро втілена в стінах Музею метрополітену! Його гордість - діючий макет станції «Дніпро» в масштабі 1:87 і першого депо далеких 1960-х років.

Вражаюча колекція жетонів метро СНД і світу

Жаліслива ностальгія про перше квитках в метро і довгих чергах до кас метрополітену далеких 60-х ... Саме так стартував наймасштабніший проект підземного транспорту в Радянському Союзі! Всього через 20 років місце паперових квитків займуть пластикові жетони, а касирів потіснять автомати.

У музейних стендах увічнені всі переломні моменти київського метрополітену: моделі перших вагонів, запчастини до них, радянські проїзні документи, жетони метрополітенів СНД і світу.

Перші години центральної служби часу метрополітену. Це «серце і душа» київського метро! Саме в його стінах вперше був винайдений «синхронизатор» руху поїздів! Тут же знаходиться діючий макет оборотного тупика в масштабі 1:87. Це підземний пункт для нічного відстою составів та їх технічного обслуговування.

Місце музей знаходиться біля ст. м. «Політехнічний інститут»

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Садовый трактор Husqvarna в Техникс Маркете  /  Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  / 
Повернутись до початку