Музей подарунків Київської мерії

Музей подарунків Київської мерії

Музей подарунків Київської мерії

Доторкнутися до цієї срібній монеті вагою 1 кг, побачити унікальне зібрання гаванських сигар і потримати в руках пляшку грузинського коньяку 57-річної витримки в стінах Музею подарунків Київської мерії.


Експозиція музею налічує понад 300 експонатів. Це різноманітні статуетки з золота і срібла, вручну вишиті ікони, телефонні апарати з корпусом з оніксу, символи індійських божеств і справжня дерев'яна гетьманська булава. Музей подарунків Київської мерії пополнілдся цими експонатами завдяки ініціативі Леоніда Черновецького. У 2007 році столичний градоначальник видав указ, згідно з яким подарунки вартістю понад 1000 гривень повинні передаватися до фондів музею.

Вартість деяких подарунків перевищує 100 тисяч євро

До числа настільки дорогоцінних експонатів відноситься колекційний коньяк 57-річної витримки. Довгий час особливою гордістю колекції була золота статуетка самого Черновецького. Градоначальник тримає в руках тризуб, а замість серця у нього столичні мешканці. Цей незвичайний презент був зроблений меру його ж сином. Однак подейкують, що градоначальник забрав унікальний сувенір з музею.

Одним з найдорожчих експонатів вважається ніж з дамаської сталі з ручкою з бивня мамонта і срібна монета номіналом 100 гривень, яка важить більше 1 кг!

Місце Київ, вул. Хрещатик, 36 (будівля Київської мерії). При вході пред'явлення паспорта.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку