Музей пожежної справи

Музей пожежної справи

Музей пожежної справи

Відкрити світ пожежної техніки, сівши за кермо пожежного автомобіля 1930-х років. У Музеї пожежної справи можна побувати в тренувальному манежі для справжніх вогнеборців, заглянути в минуле і дізнатися, як у Києві перемогли пожежі.


Музей на території найбільшої в Європі пожежної частини. Музей пожежної справи влаштувався на території житлового масиву Оболонь. На вигляд звичайна частина № 25 не має собі рівних за площею у всій Європі!

Момент її будівництва збігся із заснуванням нового житлового масиву в 1970-х роках минулого століття. А з 2004 року київська частина № 25 приховує від жителів столиці захоплюючий Музей пожежної справи.

Унікальна колекція експонатів. Відвідувачі можуть побачити ексклюзивну експозицію пожежних інструментів, історичних документів і фотографій, відреставрованих машин.

А самі старовинні експонати відносяться до 19 століття: стародавні вози на кінній тязі і паровий насос - перше технічне пристрій для боротьби з вогнем!

Перша радянська пожежна машина ЗІС-150 з'явилася на території гарнізону в 1950-х роках і прослужила три десятиліття! Сьогодні цей історичний експонат красується в стінах музею поруч з унікальною для свого часу автодрабиною на шасі ГАЗ-51. Її довжина становить 17 метрів - рекордна для радянських «хрущовок» величина!

Історія першої пожежної частини Києв. Кілька століть тому пожежі для Києва були справою буденною. Більшість дерев'яних будівель спалахували яскравими язиками полум'я в одну мить.

Місцеві жителі гасили, ніж доводилося до 1811 року, коли весь Поділ охопив наймасштабніший пожежа за всю історію міста. Незабаром після цієї трагедії в столиці з'явилася перша пожежна частина: обози, запряжені кіньми, бочка з водою, кілька рукавів і насос.

Місце вулиця Малиновського, 6. Музей пожежної справи.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку