Музей транспорту в Києві

Музей транспорту в Києві

Музей транспорту в Києві

Доторкнутися до історії трамвайного руху столиці від першого вагона для кінної тяги зразка 1891 року до сучасних досягнень інженерної думки.


Ідея створення першого трамвая належить українцеві - Федору Пероцький. Колись найбільший винахід - трамвай, нині став звичним атрибутом повсякденного міського життя. Мало хто згадає ім'я легендарного електротехніка Федора Пероцького - творця першого електротрамваю!

На початку 1870-х років Пероцький розробляє унікальний проект передачі електроенергії через залізний дріт і дві машини змінного струму. Підсумки експерименту він публікує в «Інженерному журналі».

Результати на змусили довго чекати: через рік під його керівництвом в місті Берліні запустили перший трамвай! Багатотисячна експозиція електротранспорту. У стінах Музею електротранспорту в Києві зібрано тисячі експонатів трамваїв, сотні макетів тролейбусів і понад 6000 книг і фотоальбомів на різних мовах!

Тут же можна дізнатися про історію першого омнібуса столиці і побачити фотографії «панів». Так називали перших водіїв трамваїв, які завжди ходили на роботу в костюмах з метеликами!

У колекції Музею електротранспорту досі збереглися діючі моделі трамваїв та тролейбусів і пульт управління першим трамвайним вагоном 60-х років «Тарту»!

Ексклюзивна електрокарта України в рамках світового перфомансу. Музей транспорту в Києві в своєму розпорядженні три діорамами, що оповідають про історію електротранспорту від перших моментів його створення і по сьогоднішній день. Гордістю музею вважається унікальна карта України, де підсвічуються всі українські міста, куди дісталося це диво інженерної думки - трамвай.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку