Науково-природничий музей Києва і планети

Науково-природничий музей Києва і планети

Науково-природничий музей Києва і планети

Дізнатися таємниці виникнення життя на Землі, будова і розвиток тваринного і рослинного світів в стінах найбільшого Науково-природничого музею Києва і планети! Це величезний комплекс, що поєднує експозицію 5 музеїв одночасно.


Масштаб експозиції - 30 000 експонатів

Науково-природничий музей має одну з найбільш вражаючих експозицій в світі - 24 залу загальною площею 8000 кв.м! Поєднує в єдиному музейному комплексі цілих 5 природознавчих музеїв: Геологічний, Палеонтологічний, Зоологічний, Ботанічний та Археологічний.

Більше 5 тисяч останків тварин в стінах Зоологічного музею і близько 7 тисяч експонатів Археологічного музею, починаючи з епохи кам'яного віку до наших днів.

Унікальний експонат гігантського плавуна

Плаун - це багаторічна вічнозелена трава, яка має розгалужених стебло з темно-зеленим листям. Саме він став гордістю Геологічного музею, видобутої з глибин шахти Донбасу. Вважається, що розквіт цієї рослини припав на далекий кам'яновугільний період, що почався на планеті 4 мільйони років тому!

Древній скелет стеллеровой корови

Завдяки мезозойської ери, коли вся територія України була на дні глибокого океану Тесла, українські простори не можуть похвалитися багатими останками динозаврів. Зате достаток скелетів палеозойських риб постійно радує вітчизняних вчених. Зокрема, це унікальний скелет, яких у світі налічується не більше 25.

А ще однією гордістю Палеонтологічного музею стали унікальні будови з кісток мамонта, знайдені в Межиріч і Мізині. Це найдавніші творіння кроманьйонців, які жили на території України 20 тисяч років тому.

До складу Науково-природничого музею входять:
геологічний музей

Ботанічний музей

Зоологічний музей

Археологічний музей

Палеонтологічний музей

Телефон: 235-62-66

Місце проведення м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 15

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку