Обсерваторія у Києва

Обсерваторія у Києва

Обсерваторія у Києва

Історія обсерваторії налічує понад 70 років. Її стіни були зведені за ініціативою відомого астронома і геофізика Олександра Орлова в 1944 році. Примітним залишається той факт, що навіть у важкі повоєнні часи радянські вчені і політики не втратили інтерес до небесних таємниць.


Саме з їхньої подачі проводилися фундаментальний дослідження в сфері астрофізики, астрономії, спостереження за зірками і супутниками.

Заглянути в окуляр справжнього телескопа

Переступивши поріг обсерваторії, Ви зрозумієте істинний масштаб космічних таємниць. Кілька величезних сонячних телескопів, складні прилади для лазерного сканування неба і неймовірні астрографи відкриються перед поглядом кожного відвідувача!

Всі бажаючі зможуть заглянути в окуляр справжнього телескопа і відкрити для себе таємничий світ зірок і небесних тіл. Як правило, такі спостереження проводяться ввечері, коли оптика телескопа дозволяє працювати на повну потужність.

Місце тролейбус №11 до кінцевої зупинки або маршрутний автобус №156 до зупинки «Астрономічна обсерваторія».

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку