Секретна станція в Києві

Секретна станція в Києві

Секретна станція в Києві

Київське метро налічує чимало занедбаних об'єктів. Одна з таких забутих секретних станцій - «Теличка», між «Видубичами» і «Славутичем».


Її доля схожа з історією «Львівської брами»: створення почалося в 1991, але через пару років всі роботи були заморожені. Це повинна була бути перша станція, побудована за типом паризького метро, ​​але зараз невідомо, спустяться кияни на платформу «Телички» будь-коли.

Платформа на перегоні між «Видубичами» і «Славутичем»

До 2011 року жителі Києва вважали, що законсервована ще в 90-х роках «Львівська брама» є єдиним «привидом» підземки. Але столичний метрополітен налічує далеко не едінственній подібний «недобуд». Одна з таких станцій - «Теличка», почала будуватися ще в 1991 році під назвою «Наддніпрянська». Однак через пару років всі роботи поставили на консервацію з Секретна станція в Києвіпростої причини - недостатній пасажиропотік і знаходження на території промислової забудови. Але платформи можна побачити і зараз, коли поїзд пригальмовує при проходженні перегону між станціями «Видубичі» і «Славутич», на правому березі, ще до виходу на Південний міст.

Перша в Україні станція по типу паризького метро

«Теличка» по конструкції дуже схожа на станції паризького метро - колонна 2-пролітна, мілкого закладення, а виходи розташовані в центрі платформ берегового типу, як у «Дніпра», «Вирлиці» або «Червоного хутора». Тут з двох сторін залишені заділи під можливі виходи зі станції. Але зараз говорити про закінчення будівництва ще рано через низький пасажиропотоку. «Теличка» буде відкрита лише в тому випадку, якщо на поверхні, як і було задумано, побудують величезний фінансовий центр «Київ-сіті».

Місце Київ, під естакадою Південного мосту, між станціями «Видубичі» і «Славутич».

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Одесса экскурсия по городу  /  Заказать пиццу Астана  /  Продажа овощей и фруктов в Киеве  /  Комфортная и красивая коляска трость  /  Чехол Samsung Galaxy A6 plus купить  /  Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  / 
Повернутись до початку