Про город

Про столицу Украины

Києво-Печерська Лавра

Києво-Печерська Лавра

Києво-Печерська Лавра - традиційний пункт туристичного маршруту по Києву. Ось уже протягом тисячоліття вона зберігає статус «мекки» православних християн. Крім безперечною цінності для віруючих, монастир - унікальний пам'ятник архітектури. Він славиться печерами, в яких знаходяться мощі святих, церквами, дзвіницями. Якщо ви ще не були в Лаврі - беріть на озброєння матеріал і вперед на екскурсію.

3 мая 2017 в 21:23 - Про город

Музей подарунків Київської мерії

Музей подарунків Київської мерії

Доторкнутися до цієї срібній монеті вагою 1 кг, побачити унікальне зібрання гаванських сигар і потримати в руках пляшку грузинського коньяку 57-річної витримки в стінах Музею подарунків Київської мерії.

3 мая 2017 в 21:18 - Про город

Мамаєва Слобода, козацьке поселення в Києві

Мамаєва Слобода, козацьке поселення в Києві

Показати на мапі. Доторкнутися до живої історії козацької держави і побувати в садибі коваля, а також заглянути в «шинок» і порівняти смак трьох кухонь, покуштувавши міцних напоїв по старосвітських рецептами козацького полку в Мамаєвій Слободі.

3 мая 2017 в 19:18 - Про город

Київ в мініатюрі

Київ в мініатюрі

Поглянути на міні-версію української столиці, де Дніпро борознять величезні кораблі, а в Бориспільському аеропорту готуються до зльоту літаки. Побачити мініатюрну копію Маріїнського палацу і сучасну архітектуру будівлі Верховної ради в стінах Музею «Київ в мініатюрі».

3 мая 2017 в 17:27 - Про город

Київський фунікулер - транспорт або розвага?

Київський фунікулер - транспорт або розвага?

Київський фунікулер став другим після Одеського. Його історія таїть в собі безліч цікавих фактів. Ви дізнаєтеся, чому спочатку траса виявилася на 50 метрів коротше заявленої довжини і розкриєте несподівану долю його перших вагонів, зроблених в Швейцарії.

3 мая 2017 в 17:11 - Про город

Музей історії Києва з великою кількістю експонатів

Музей історії Києва з великою кількістю експонатів

Побачити наймасштабнішу колекцію археологічних знахідок історії Києва, особисті речі легендарних акторів Богдана Ступки і Марії Заньковецької і справжні напрацювання відомого авіаконструктора Олега Антонова в стінах Музею історії міста Києва.

3 мая 2017 в 14:15 - Про город

Мурал, присвячений засновникам Києва

Мурал, присвячений засновникам Києва

Своєрідна інтерпретація історії про творців Києва авторства француза Гійома Албі. Мурал прикрашає стіну будинку №20 на вулиці Златоустівській. На створення абстрактного стріт-арту художника надихнув пам'ятник засновникам Києва на Майдані Незалежності.

3 мая 2017 в 14:12 - Про город

Музей історії КНУ ім. Тараса Шевченка

Музей історії КНУ ім. Тараса Шевченка

Дізнатися таємниці професорів університету та доторкнутися до 180-річної історії легендарного навчального закладу. Побувати в меморіальному кабінеті всесвітньо відомого біолога С.Г. Навашина і справжньою лабораторії XIX століття в стінах Музею історії КНУ ім. Тараса Шевченка.

3 мая 2017 в 14:06 - Про город

Музей історії київської благодійності в Києві

Музей історії київської благодійності в Києві

Перенестися на три століття назад і доторкнутися до історії міського побуту столиці, побачити авторські меблі київського градоначальника Івана Фундуклея, прижиттєвий портрет письменника Льва Толстого і рідкісну барокову ікону XVIII століття «Божа Матір з немовлям» в стінах Музею історії київської благодійності.

3 мая 2017 в 14:04 - Про город

Український дім в Києві

Український дім в Києві

У самому центрі Києва, на Європейській площі, височить вражаючих розмірів будівлю - «Український дім». Кожен киянин добре знає це місце, а деякі навіть пам'ятають гучну історію, пов'язану з його будівництвом.

2 мая 2017 в 22:19 - Про город

Оглядові майданчики Києва

Оглядові майданчики Києва

Щоб побачити неймовірні пейзажі столиці, відкриваються з висоти, відвідайте оглядові майданчики: звідси можна помилуватися центром міста, по-новому поглянути на житлові райони або величний Дніпро. Де це вийде зробити безкоштовно, а де потрібно буде купити вхідний квиток? Ми зібрали 12 найпопулярніших місць для огляду столиці.

2 мая 2017 в 15:52 - Про город

Іллінська церква в Києві

Іллінська церква в Києві

Свято-Іллінська церква в Києві вважається першим храмом на Русі з православною вірою. Дерев'яна будівля була побудована язичницькими князями Аскольдом і Діром ще до хрещення Києва. А кам'яну церкву, яку ми можемо бачити сьогодні, звели в XVII столітті. Зараз там проводяться богослужіння та інші церковні обряди, а по неділях працює парафіяльна школа.

2 мая 2017 в 13:22 - Про город

Церква Миколи Чудотворця в Києві

Церква Миколи Чудотворця в Києві

Єдиний храм в Україні, який був побудований на воді, - церква Святителя Миколая Чудотворця в Києві. Будівля спорудили в 2004 році, недалеко від того місця, де в Х столітті князь Володимир хрестив Русь.

2 мая 2017 в 13:21 - Про город

Кирилівська церква в Києві

Кирилівська церква в Києві

Увійти в церкву і перейнятися атмосферою старовини, адже на стінах збереглося близько 800 кв. метрів древніх фресок XII століття. Вони настільки цінні, що в храмі навіть не запалюють свічки. 

2 мая 2017 в 13:19 - Про город

Храм Великомученика Георгія Побідоносця, Київ

Храм Великомученика Георгія Побідоносця, Київ

А ви знали що храм святого Великомученика Георгія Побідоносця, який знаходиться біля Південного вокзалу, занесений в Книгу рекордів Гіннеса? Виявляється, 42-метрову церкву збудували в рекордні терміни - всього за 2,5 місяці! Але на красі це нітрохи не позначилося - все, хто приїжджають в столицю або залишають її, милуються візантійськими арками і модернової дзвіницею церкви.

2 мая 2017 в 13:18 - Про город

Володимирський собор в Києві

Володимирський собор в Києві

Зведений на честь знаменитого хрестителя Русі - князя Володимира, собор є головним храмом Української православної церкви. Його будівництво тривало 20 років, і ще більше 10 років зайняли внутрішнє оздоблення і розпис будівлі. Тепер на свята в церкві збираються сотні людей, а під час святкування 1250-річчя Хрещення Русі молебень відвідало більше 2 тисяч прихожан.

2 мая 2017 в 13:16 - Про город

Церква Успіння Богородиці Пирогощі

Церква Успіння Богородиці Пирогощі

Чудовий храм Пирогоща був майже втрачено для віруючих і любителів історії православ'я, адже йому довелося пережити як мінімум 3 пожежі та безліч руйнувань. Церква отримала свою назву на честь візантійської ікони - за однією з версій, а також була згадана в найстаріших київських літописах. Зараз вона прикрашає старий Поділ і радує віруючих своєю неповторною атмосферою.

2 мая 2017 в 13:15 - Про город

Софійський собор, Київ

Софійський собор, Київ

Одне з архітектурних чудес Європи - Софійський собор в Києві, було побудовано на початку XI століття. До цього дня в храмі можна побачити справжні мозаїки і фресковий розпис часів Київської Русі. Саме тут знаходиться гробниця, в якій раніше покоївся прах правителя Ярослава Мудрого. А ще це перша пам'ятка в Україні, яка удостоїлася честі потрапити в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

2 мая 2017 в 13:13 - Про город

Михайлівський Золотоверхий собор у Києві

Михайлівський Золотоверхий собор у Києві

Древній, прекрасний, величний і надихаючий - це далеко не все епітети, якими можна описати Михайлівський Золотоверхий собор. Храмовий комплекс за 900 років пережив кілька воєн і навіть повне руйнування, але залишився одним з найбільш значущих православних храмів України. У собор можна сходити на екскурсію, відвідати музей і помилуватися видами Києва з дзвіниці.

2 мая 2017 в 13:10 - Про город

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Справочная аптек  /  Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  / 
Повернутись до початку