Про город

Про столицу Украины

Мурал, присвячений засновникам Києва

Мурал, присвячений засновникам Києва

Своєрідна інтерпретація історії про творців Києва авторства француза Гійома Албі. Мурал прикрашає стіну будинку №20 на вулиці Златоустівській. На створення абстрактного стріт-арту художника надихнув пам'ятник засновникам Києва на Майдані Незалежності.

3 мая 2017 в 14:12 - Про город

Музей історії КНУ ім. Тараса Шевченка

Музей історії КНУ ім. Тараса Шевченка

Дізнатися таємниці професорів університету та доторкнутися до 180-річної історії легендарного навчального закладу. Побувати в меморіальному кабінеті всесвітньо відомого біолога С.Г. Навашина і справжньою лабораторії XIX століття в стінах Музею історії КНУ ім. Тараса Шевченка.

3 мая 2017 в 14:06 - Про город

Музей історії київської благодійності в Києві

Музей історії київської благодійності в Києві

Перенестися на три століття назад і доторкнутися до історії міського побуту столиці, побачити авторські меблі київського градоначальника Івана Фундуклея, прижиттєвий портрет письменника Льва Толстого і рідкісну барокову ікону XVIII століття «Божа Матір з немовлям» в стінах Музею історії київської благодійності.

3 мая 2017 в 14:04 - Про город

Український дім в Києві

Український дім в Києві

У самому центрі Києва, на Європейській площі, височить вражаючих розмірів будівлю - «Український дім». Кожен киянин добре знає це місце, а деякі навіть пам'ятають гучну історію, пов'язану з його будівництвом.

2 мая 2017 в 22:19 - Про город

Оглядові майданчики Києва

Оглядові майданчики Києва

Щоб побачити неймовірні пейзажі столиці, відкриваються з висоти, відвідайте оглядові майданчики: звідси можна помилуватися центром міста, по-новому поглянути на житлові райони або величний Дніпро. Де це вийде зробити безкоштовно, а де потрібно буде купити вхідний квиток? Ми зібрали 12 найпопулярніших місць для огляду столиці.

2 мая 2017 в 15:52 - Про город

Іллінська церква в Києві

Іллінська церква в Києві

Свято-Іллінська церква в Києві вважається першим храмом на Русі з православною вірою. Дерев'яна будівля була побудована язичницькими князями Аскольдом і Діром ще до хрещення Києва. А кам'яну церкву, яку ми можемо бачити сьогодні, звели в XVII столітті. Зараз там проводяться богослужіння та інші церковні обряди, а по неділях працює парафіяльна школа.

2 мая 2017 в 13:22 - Про город

Церква Миколи Чудотворця в Києві

Церква Миколи Чудотворця в Києві

Єдиний храм в Україні, який був побудований на воді, - церква Святителя Миколая Чудотворця в Києві. Будівля спорудили в 2004 році, недалеко від того місця, де в Х столітті князь Володимир хрестив Русь.

2 мая 2017 в 13:21 - Про город

Кирилівська церква в Києві

Кирилівська церква в Києві

Увійти в церкву і перейнятися атмосферою старовини, адже на стінах збереглося близько 800 кв. метрів древніх фресок XII століття. Вони настільки цінні, що в храмі навіть не запалюють свічки. 

2 мая 2017 в 13:19 - Про город

Храм Великомученика Георгія Побідоносця, Київ

Храм Великомученика Георгія Побідоносця, Київ

А ви знали що храм святого Великомученика Георгія Побідоносця, який знаходиться біля Південного вокзалу, занесений в Книгу рекордів Гіннеса? Виявляється, 42-метрову церкву збудували в рекордні терміни - всього за 2,5 місяці! Але на красі це нітрохи не позначилося - все, хто приїжджають в столицю або залишають її, милуються візантійськими арками і модернової дзвіницею церкви.

2 мая 2017 в 13:18 - Про город

Володимирський собор в Києві

Володимирський собор в Києві

Зведений на честь знаменитого хрестителя Русі - князя Володимира, собор є головним храмом Української православної церкви. Його будівництво тривало 20 років, і ще більше 10 років зайняли внутрішнє оздоблення і розпис будівлі. Тепер на свята в церкві збираються сотні людей, а під час святкування 1250-річчя Хрещення Русі молебень відвідало більше 2 тисяч прихожан.

2 мая 2017 в 13:16 - Про город

Церква Успіння Богородиці Пирогощі

Церква Успіння Богородиці Пирогощі

Чудовий храм Пирогоща був майже втрачено для віруючих і любителів історії православ'я, адже йому довелося пережити як мінімум 3 пожежі та безліч руйнувань. Церква отримала свою назву на честь візантійської ікони - за однією з версій, а також була згадана в найстаріших київських літописах. Зараз вона прикрашає старий Поділ і радує віруючих своєю неповторною атмосферою.

2 мая 2017 в 13:15 - Про город

Софійський собор, Київ

Софійський собор, Київ

Одне з архітектурних чудес Європи - Софійський собор в Києві, було побудовано на початку XI століття. До цього дня в храмі можна побачити справжні мозаїки і фресковий розпис часів Київської Русі. Саме тут знаходиться гробниця, в якій раніше покоївся прах правителя Ярослава Мудрого. А ще це перша пам'ятка в Україні, яка удостоїлася честі потрапити в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

2 мая 2017 в 13:13 - Про город

Михайлівський Золотоверхий собор у Києві

Михайлівський Золотоверхий собор у Києві

Древній, прекрасний, величний і надихаючий - це далеко не все епітети, якими можна описати Михайлівський Золотоверхий собор. Храмовий комплекс за 900 років пережив кілька воєн і навіть повне руйнування, але залишився одним з найбільш значущих православних храмів України. У собор можна сходити на екскурсію, відвідати музей і помилуватися видами Києва з дзвіниці.

2 мая 2017 в 13:10 - Про город

Місце поховання стародавнього київського князя Аскольда

Місце поховання стародавнього київського князя Аскольда

Погуляти по доріжках парку, в якому, згідно з давньою легендою, розташована могила легендарного київського князя Аскольда. У різні часи в цій місцевості розташовувався кочовий табір угрів, міський некрополь і німецьке кладовище Другої світової війни.

1 мая 2017 в 23:48 - Про город

Музей Золоті ворота

Музей Золоті ворота

Доторкнутися до історії давньоруської фортифікації можна, відвідавши музей «Золоті ворота», стіни якого ще зберегли в звий пам'яті тріумфальні перемоги і поразки правителів Київської Русі.

1 мая 2017 в 23:43 - Про город

Історичний парк Київська Русь

Історичний парк Київська Русь

Відвідати єдину в своєму роді реконструкцію стародавнього Києва V-XIII століть в історичному парку «Київська Русь». Це музей під відкритим небом, який займає територію 50 га.

1 мая 2017 в 23:38 - Про город

Музей діорама, Битва за Київ

Музей діорама, Битва за Київ

Побачити одну з найбільших в світі діорам і доторкнутися до епохи військових битв легендарного командувача українським фронтом генерала Ватутіна в стінах одного з кращих в Україні військових музеїв - музею-заповідника «Битва за Київ».

1 мая 2017 в 23:32 - Про город

Музей метрополітену

Музей метрополітену

Розкрити секрети міського підземелля, побачивши перші Тривагонні поїзда і величезну колекцію жетонів світу можна, відвідавши єдиний в Україні Музей метрополітену.

1 мая 2017 в 21:39 - Про город

Прогулянка по Андріївському узвозу в Києві

Прогулянка по Андріївському узвозу в Києві

Пройтися по одній з найзнаменитіших вулиць столиці, Андріївському узвозу. Ви будете зачаровані неповторним духом старого Києва, який, здавалося б, і не залишав це місце: уздовж тротуарів торгують антикваріатом, грають вуличні музиканти, а маленькі ресторанчики навперебій зазивають покуштувати свіжої здоби і смачної кави. 

1 мая 2017 в 19:38 - Про город

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов
Повернутись до початку