Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств

Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств

Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств

29 квітня в Києві відбудеться одна з найочікуваніших спортивних подій весни - чемпіонат України зі змішаних єдиноборств. В рамках ММА 2017 за звання кращого бійця боротимуться понад двісті учасників з різних регіонів країни. Головною метою заходу є популяризація здорового способу життя та спорту серед сучасної молоді.


Варто зазначити, що попередні бої, на яких будуть визначені основні учасники, пройдуть напередодні чемпіонату - 28 квітня о 9:00 у спорткомплексі НУФВСУ (Київ, вул. Фізкультурна). А у фінал пройдуть тільки вісім пар учасників - жінки і чоловіки різні вагові категорії. Таким чином, на головний ринг країни вийдуть молоді українські бійці, які покажуть все, на що здатні. Майстри спорту, переможці європейських та світових чемпіонатів будуть боротися не тільки за звання найкращого, але за місце в збірній України для участі в міжнародних змаганнях.

Вже 29 квітня в Olmeca Plage ви дізнаєтеся імена нових перспективних бійців ММА, а також насолодитеся майстерністю спортсменів і станете свідками справді захоплюючого видовища.

Контактна інформація та продаж квитків 067 445 63 52; 044232 22 44

Місце проведення
Київ, острів Долобецький, Гідропарк, розважальний комплекс Olmeca Plage.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку