"Вечірня розмова" з народним депутатом України

"Вечірня розмова" з народним депутатом України

"Вечірня розмова" з народним депутатом України

17 січня у програмі 11-го каналу "Вечірня розмова" журналісти спілкувалися з народним депутатом України, головою Дніпровського міського осередку організації БПП "Солідарність" Тетяною Ричковою.


Тетяна розповіла, що знаходиться з традиційною робочою поїздкою у Дніпрі з кінця грудня, адже робота на окрузі завжди в пріоритеті. За цей час партійці БПП зробили багато справ - привітали понад 2000 дітей з новорічними святами. Не обминули також і людей похилого віку, з обмеженими можливостями, соціально незахищені родини. В рамках проекту БПП "Солідарність" пройшли чергові "Театральні зустрічі" - близько 500 містян, в числі яких соціальні працівники, учасники антитерористичної операції, мали змогу переглянути виставу Дніпровського академічного театру драми та комедії «Сирена та Вікторія».

 

Торкнулися в розмові і найактуальнішого питання, яке турбує мешканців міста та області - чи буде в Дніпрі новий аеропорт. Тетяна розповіла про те, що підштовхнуло її до дій у цьому напрямку. Постійні проблеми із затримками вильотів, необґрунтовані ціни на квитки, відсутність можливості подорожувати повітряними шляхами до інших країн, монополізація галузі, відсутність конкуренції, невдоволення мешканців Дніпра з цього приводу змусили Тетяну проаналізувати ситуацію і підняти питання про необхідність нового державного терміналу на робочій зустрічі з Президентом. Зі слів депутата, на першій робочій зустрічі з Міністерством інфраструктури виявилося, що частку державних земель при попередній владі було незаконно передано у приватну власність. Отже, зараз вкрай необхідно законним шляхом повернути землю державі. Після цього проект буде виставлено на Prozorro. Народний обранець запросила дніпровські компанії до участі у проекті будівництва нового терміналу.

Підсумовуючи власну роботу в минулому році, Тетяна повідомила, що як народний депутат вона зареєструвала 29 законопроектів, 9 з яких стосуються військовослужбовців. В якості прикладу вона навела першочергове виділення земельних ділянок сім'ям загиблих та військовослужбовцям, які мають поранення, вирішення квартирного питання, врегулювання пенсійних виплат військовим пенсіонерам, встановлення гендерної справедливості в ЗСУ.

Що стосується роботи на своєму окрузі, Тетяні є, чим пишатися. Адже повним ходом вперше за 70 років іде реконструкція площі на жилмасиві Придніпровський. Отже, депутат працює над дотриманням своїх передвиборчих обіцянок.

Розмова з Тетяною Ричковою вийшла цікавою та змістовною. Переглянути сюжет можна на офіційному сайті депутата.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Аккумуляторы Алматы  /  Вы сможете найти все на любой вкус и цвет в интернет магазин кофе и чая "Сoffeetrade"  /  Купить канцелярию  /  Укладка полов в Краснодаре, укладка ламината, укладка линолеума, укладка ковролина  /  Ландшафтный дизайн, благоустроство территорий, заборы и ограждения, кровельные работы  /  Гидроизоляция домов, кровли, стен и фасадов, балконов и лоджий  /  Выкуп авто после ДТП Киев  / 
Повернутись до початку