На вас чекає громадський рух справжніх патріотів

На вас чекає громадський рух справжніх патріотів

На вас чекає громадський рух справжніх патріотів

Нажаль, в нашій країні з несправедливістю доводиться зіштовхуватись досить часто. Таке враження, що більшість людей банально не бажають жити, дотримуючись норм діючого законодавства. І одна справа, якщо мова йде про звичайного середньостатистичного громадянина.


Набагато складніша ситуація, якщо вона стосується тих, хто очолює найвищі посади в державі і власне керує всією країною, або, як мінімум, окремим регіонам. Звичайно, що такі особи мають величезний вплив на всі ті процеси, котрі відбуваються в країні.

Нажаль, кількість байдужих політиків значно перевищує кількість тих, хто реально готовий змінювати країну. І така негативна тенденція лише зростає. Як результат, в обласні, міські, районні ради, крісла мерів потрапляють особи, котрі банально не готові захищати інтереси громадян.

Отже, чи є все-таки можливість контролювати політиків, дізнаватись про них актуальну інформацію, розуміти, чи насправді вони є тими, за кого себе видають? Відповідь однозначна – так. ЧЕСНО - це громадський рух www.chesno.org, який був створений декілька років тому саме для того, щоб доносити до громадян лише правдиву інформацію.

Всі дані ретельно перевіряються. Для команди небайдужих активістів абсолютно не важливо, ким саме є та чи інша особа, які в неї погляди, яке минуле, з ким вона співпрацює, якими статками володіє. Єдина мета яка переслідується, зібрати якомога більше правдивих даних, щоб майбутні виборці зуміли адекватно оцінити кандидата, його моральні якості, дійсно виконані хороші вчинки і прийняти правильне рішення.

Мабуть, не лишнім буде наголосити на тому, що людям вже банально набридло помилятись. І найгірше, фактично в цьому немає їхньої вини, адже суцільна брехня і чорний піар роблять свою справу. Але, ми вирішили, що так не повинно продовжуватись.

Чому через дії бездарних політиків, котрі втратили останні залишки моральних якостей, повинні страждати громадяни, що дійсно прагнуть змін? Саме тому рух набирає все активніших обертів і буде зроблено все для того, аби виборець і в селі і в місті міг дізнатись лише об’єктивну інформацію про того, хто потенційно може очолити його населений пункт.

Неважливо, про кого йде мова. Буде це кандидат в президенти, той хто прагне зайняти пост міністра чи можливо потенційний депутат районної ради. Масштабність – один з аспектів, з котрим асоціюється рух. Отже, ви зможете оволодіти інформацією про цікаву вам постать прямо зараз, не покидаючи затишного дому, відвідавши офіційний ресурс.

Джерело: Chesno

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов
Повернутись до початку