Автобуси Київщини планують оснастити GPS навігаторами

Автобуси Київщини планують оснастити GPS навігаторами

Автобуси Київщини планують оснастити GPS навігаторами

Київська облдержадміністрація (КОДА) схвалила проект обласної цільової програми "Смарт транспорт Київщини (Інтелектуальна транспортна система)" на 2017-2018 роки. На її реалізацію з бюджету Київщини планують виділити 14,4 млн грн. З них 2 млн. Грн хочуть витратити вже в цього року на закупівлю техніки і програмного забезпечення для GPS-контролю пасажирського транспорту.


Про це стало відомо з розпорядження Київської обласної держадміністрації (КОДА) №230 від 21.04.2017г.

Повідомляється, що метою програми є підвищення якості та безпеки автомобільних пасажирських перевезень в області, а також боротьба з нелегальними "маршрутниками".

Відповідно до документа, контролювати і підвищувати якість роботи перевізників будуть за допомогою GPS-моніторингу. В першу чергу встановити навігатори планують на транспорт, який здійснює регулярні пасажирські перевезення (близько 3 тис транспортних засобів), шкільні автобуси (210 шт.), Медичний транспорт (900 шт.), Техніку Облавтодору (820 шт.), Автотранспорт комунальних служб (1 320 шт.).

Відзначається, що результатом програми має стати створення комп'ютерної базової моделі індивідуального та громадського транспорту всіх видів. Модель повинна розраховувати транспортні прогнози за різними сценаріями, оптимізувати роботу громадського транспорту, враховувати потоки робочого дня.

Також підсумком її реалізації має стати скорочення часу і витрат палива на поїздки, поліпшення екологічної ситуації в регіоні та залучення інвесторів в галузь.

Найближчим часом програму планують представити на розгляд депутатів Київської облради.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку