Над Києвом тимчасово заборонили літати

Над Києвом тимчасово заборонили літати

Над Києвом тимчасово заборонили літати

На час проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017" з ініціативи Генерального штабу Збройних Сил України закрила повітряний простір над Києвом. Про це стало відомо з повідомлення Уніан, в якому посилаються на інформацію Державіаслужби.


"Повітряний простір над столицею закрито. Ініціатором цього заходу виступив Генеральний штаб України", - повідомили в прес-центрі Державіаслужби.

Як уточнює портал zn.ua, Державіаслужба ввела обмеження на виконання польотів над Києвом з 4 по 14 травня 2017 року. У Державному підприємстві обслуговування повітряного руху України повідомили, що польоти обмежені в радіусі 15 км від Міжнародного виставкового центру в Києві до висоти 1,5 км.

Дане обмеження не поширюється на регулярні та чартерні рейси як транзитні, так і здійснюються в аеропорти "Бориспіль" і "Київ" (Жуляни). Також обмеження не поширюється на польоти з метою надання медичної допомоги, рятувальні та необхідні для забезпечення проведення "Євробачення" (при наявності дозволів Генерального штабу і Державіаслужби).

При цьому всі повітряні судна повинні бути обладнані відповідачем вторинної радіолокації і засобами радіозв'язку пілот-диспетчер.

Рішення було прийнято з метою запобігання протизаконних дій в галузі використання повітряного простору.

Нагадаємо, 62-й конкурс "Євробачення" пройде в Києві з 9 по 13 травня. У ньому візьмуть участь виконавці з 43 країн.

Офіційна церемонія відкриття пісенного конкурсу "Євробачення-2017" відбудеться 7 травня в конгрессно-виставковому центрі "Парковий" (Паркова дорога, 16-А). Червону доріжку Євробачення розмістять в цей же день на площі Конституції і алеї біля Маріїнського палацу (від вул. Михайла Грушевського до оглядового майданчика).

Півфінали Євробачення-2017 пройдуть 9 і 11 травня 2017 року. Фінал - 13 травня.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ін’єкції краси у Львові в центрі «Жанві»  /  Iqtisodiyot fakulteti  /  Автокурси Львів  /  Аукцион по продаже автомобилей  /  Красивые и функциональные кухни на заказ  /  Лучшая букмекерская система  /  ПВХ шторы  / 
Повернутись до початку