Петра Берегового призначили начальником Служби автодоріг

Петра Берегового призначили начальником Служби автодоріг

Петра Берегового призначили начальником Служби автодоріг

Вчора на засіданні Ради регіонального розвитку Київщини голова Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Олександр Горган представив нового начальника Служби автодоріг в області. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби КОДА.


Згідно з повідомленням, начальником Служби автодоріг у Київській області став Петро Береговий, який має досвід у розвитку транспортної інфраструктури.

Довідка: Петро Береговий народився 26 червня 1964 року в селі Мотовилівка Фастівського району Київської області.

У 1983 році він закінчив Республіканський автотранспортний технікум за спеціальністю технік-механік з ремонту автомобілів. У 2003 році отримав освіту економіста в Національному транспортному університеті.

З 1983 року по 1985 рік проходив службу в Збройних Силах.

З 1985 року працював в системі КК "Київавтодор", де пройшов шлях від водія до начальника комунального підприємства "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дарницького району Києва", яке очолював з 2004 року.

З 28 березня 2013 року був призначений генеральним директором КК "Київавтодор".

З 22 травня 2014 року працював першим заступником генерального директора КК "Київавтодор".

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Ради благотворительности в Киеве продадут портреты звезд  /  Распределения бюджета Киевской области  /  Убийство главы Киевоблэнерго  /  Кареты скорых, под окнами Кабмина прошел митинг  /  В столице выявили базу по производству оружия  /  На Южном мосту Киева ограничат движение  /  Сколько потратят на Подольский мост  / 
Повернутись до початку