Виїзд з Віфлеємської на Соборності обійдеться в 18 млн гривень

Виїзд з Віфлеємської на Соборності обійдеться в 18 млн гривень

Виїзд з Віфлеємської на Соборності обійдеться в 18 млн гривень

КК "Київавтодор" запланувала на 18 квітня проведення аукціону на будівництво виїзду з вул. Віфлеємської на просп. Соборності в Дніпровському районі Києва, який за рахунок усунення дорожніх пробок, покликаний забезпечити безперебійний рух транспорту. Очікувана вартість закупівлі - 16 098 243,60 гривень. Побудувати цю ділянку дороги планують ще з минулого року.


Як стало відомо KV з повідомлення електронної системи державних закупівель Рrozorro, оскаржити умови тендера можна до 14 квітня, а кінцевий термін подачі пропозицій - 18 квітня.

Переможець торгів повинен буде не довше, ніж за 5 місяців побудувати виїзд з вул. Віфлеємської на просп. Соборності в Дніпровському районі Києва. Кінцевий термін виконання роботи зазначений не до кінця цього року.

Згідно з технічним завданням, у всіх елементів дороги повинні бути наступні гарантійні терміни:

основа дорожнього одягу - 8 років;
водопропускні труби - 6 років;
люки та зливоприймальні решітки - 10 років;
плити опорні під люки - 10 років;
гранітний бортовий камінь - 15 років;
бетонні та залізобетонні бортові камені - 10 років;
асфальтобетонне покриття - 5 років;
пішохідний огорожу - 10 років;
опори зовнішнього освітлення - 10 років;
дорожня розмітка - 1 рік

У минулому році KV повідомляла, що згідно з розпорядженням міського голови Віталія Кличка про будівництво виїзду з вул. Віфлеємської на просп. Соборності в Дніпровському районі столиці, замовником виконання даних робіт визначена КК "Київавтодор", проте, самі роботи будуть проводиться за кошти інвестора.

Нагадаємо, нещодавно КК "Київавтодор" оголосила тендер на проведення капітального ремонту Повітрофлотського проспекту. Планується, що цей захід триватиме до 30 червня 2019 року і обійдеться київським платникам податків майже в 111 млн гривень.

Нагадаємо, в кінці березня цього року співробітники СБУ спільно з Генеральною прокуратурою України після проведення обшуку в "Київавтодорі" і на його підприємствах-підрядників заявили про виявлення розкрадань сотень мільйонів гривень. Після цього і гендиректор КК "Київавтодор" Олександр густіла пішов у відпустку і не з'явився на засідання комісії Київради з питань дотримання законності правопорядку і запобігання корупції.

Последние новости

Объявления партнеров

объявлений
203
рубрики
11
регионов
магазинов

Круглосуточная доставка суши Астана  /  Профессиональные кофемашины в офис  /  Цветы в Гродно  /  Мебель под заказ в Минске  /  Рожать в США  /  Курсы эстетической косметологии  /  Штатные магнитолы для Mercedes  / 
Повернутись до початку